تاریخ درج خبر : 1391/06/25
کد خبر : ۲۹۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر کل بنیاد شهید از بوشهر می آید

سید مصطفی مهدی بزودی سکاندار بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد می شود.

وی که ۱۳ سابقه مدیرکلی بنیاد شهید و امورایثارگران بوشهر را در کارنامه خود برعهده دارد، حدود یک سال قبل حکم آن لغو و در استانداری بوشهر مشغول بکار شد، تا اینکه حدود چهارماه پیش به حکم زریبافان جایگزین دست‌گزین مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان شد ولی با مخالفت های شدید مردم و مسئولین بندرعباس مواجهه شد و این تودیع معارفه لغو گردید.

سید مهرعلی مختاری‌نیا قبلاً گفته بود، طبق آخرین تصمیماتی که در سازمان بنیاد شهید کشور اتخاذ شده است، اسحاق دستگزین در روزهای آینده به عنوان مدیرکل بنیاد شهید استان هرمزگان مشغول خواهد شد.

سخنگوی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد همچنین گفته بود: دستگزین در همین مدت اندک همزمان به عنوان مدیرکل بنیاد شهید هر دو استان هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد خدمت می‌کرد که در صورت نهایی شدن تصمیم بنیاد شهید کشور، وی به استان هرمزگان برخواهد گشت.

مختاری‌نیا ادامه داد: گفته می‌شود علت تغییر مدیریت بنیاد شهید این استان، تقاضاهای مقامات و مسئولان اجرایی و روحانی استان هرمزگان برای برگشت وی به استان خود بوده است.

گرچه این مسئول روابط عمومی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد این تغییرات پی در پی مدیران و آن هم به فاصله کمتر از دو ماه را به ضرر استان می دانست ولی خبر از جایگزینی مدیرکل بومی جای دستگزین داد ولی خبرها و شنیده حاکی از جایگزینی فردی غیربومی است.

منبع: کبنا نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد