تاریخ درج خبر : 1393/03/28
کد خبر : ۲۹۲۲۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تصادف شدید در جاده یاسوج به اصفهان جان موتورسوار را گرفت/عکس

سایت استان: تصادف شدید در محور یاسوج به اصفهان جان یک موتورسوار را گرفت.

P1120682

به گزارش سایت استان، این تصادف در کیلومتر 60 جاده یاسوج به اصفهان رخ داد که در این حادثه یک موتورسوار با برخورد با یکدستگاه اتوبوس در دم کشته شد.

در این تصادف که ساعت 5 عصر روز چهارشنبه رخ داد، راکب موتورسیکلت به نام وحید آتش زر که از جاده فرعی قصد ورود به جاده اصلی را داشت، به دلیل عدم رعایت حق تقدم به شدت با خودرو اتوبوس  برخورد کرد و در دم جان سپرد.

مراسم این مرحوم روز پنج شنبه 29 خرداد و از ساعت 3 بعدازظهر از غسالخانه شرف آباد یاسوج به سمت روستای گزدون پاتاوه برگزار می گردد.

سایت استان این مصیبت را به خانواده آتش زر تسلیت می گوید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  محور یاسوج به اصفهان پرتردد ترین محور ارتباطی استان می باشد که نیاز مبرمم به استقرار اکیپهای بیشتر اورزانس -آتش نشانی و پلیس دارد

 • توت نده گفت:

  نبود اورژانس و بیمارستان و نیروهای امدادی و پلیس عامل این رخداد نگران کننده می باشد واز خط قرمز و الرم هم گذشته اما اقای خادمی و چمن خوابند و فقط دهدشت و گچساران را می بینند.

 • شاهین گفت:

  نبود اورژانس و بیمارستان و نیروهای امدادی و پلیس عامل این رخداد نگران کننده می باشد واز خط قرمز و الرم هم گذشته اما اقای خادمی و چمن خوابند و فقط دهدشت و گچساران را می بینند.

 • محمد گفت:

  متاسفانه مسولان کشور و استان واستاندار و فرماندار یاسوج اصلا منطق پاتاوه و زیلایی وو لوداب و مارگون را نمی بینند ودر برنامه ریزی هاشون وسیاست هاشون و فعالیت هاشون شهرستان دنا و بویراحمد سفلی را مورد توجه قرار نمی دهند

 • پاتاوه گفت:

  عدم خط کشی و عدم وجود چراغ راهنما و نبود پلیس ونیروی انتظامی و فقدان امکانات و زیرساخت مناسب و عدم تلاش مسولان برای فرهنگ سازی که از تبعیض و طایفه گرایی و پارتی بازی و باندبازی نشات می گیرد.سبب جنین حوادث تلخی شده است.

پربازديد