تاریخ درج خبر : 1393/03/29
کد خبر : ۲۹۲۳۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تمجید استاندار همدان از خادمی/ تاجگردون منشا خیر و برکت برای استان است

سایت استان: استاندار همدان که از مدیران هم استانی است  و به عنوان مهمان ویژه در همایش هم اندیشی استانداران ادوار کهگیلویه و بویراحمد حضور داشت، گفت: دکتر خادمی از نیروهای ارزشمند این استان است.

دکتر محمدناصر نیکبخت افزود: استانداران کهگیلویه و بویراحمد از معدود افرادی است که در شورای استانداران کشور صاحب فکر و نظر است.

IMG_1143

استاندار همدان وجود دکتر تاجگردون برای کهگیلویه و بویراحمد را منشا خیر و برکت برای استان دانست و گفت: بدون شک با جایگاهی که تاجگردون دارد می‌تواند با رایزنی‌های لازم عوامل توسعه‌نیافتگی استان را هموار کند.
محمدناصر نیکبخت در ادامه با بیان‌اینکه ۷۵ درصد اعتبارات در تهران متمرکز است، بیان‌کرد: ۲۵ درصد دیگر اعتبارات به سمت استان‌های دیگر روانه می‌شود  که باید با ارائه برنامه، لابی‌گری‌ها و فشارها آنها را جذب کنیم.

وی همدلی موجود بین نمایندگان مجلس را از دیگر ویژگی خادمان مردم کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و گفت: همواره که نمایندگان مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس را می‌بینم از آن‌ها می‌خواهم که استان را با هم ببینند و سردسیری و گرمسیری نکنند.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه فراهم کردن شرایط گردشگری در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در فصول مختلف سال می‌تواند در توسعه این استان موثر باشد، خاطرنشان کرد: با کسب و جذب سرمایه‌گذار از استان‌های همجوار می‌توان کهگیلویه و بویراحمد را آباد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ىاسر گفت:

  اقاى عرفانى تو نمىخواد از اجتماع و فرهنگ حرف بزنى هىشکى مثل شما جناحى برخورد نمىکنه کافىه ىه جناح راست بىاد بالا ببىن چطور زىر ابزنى امثال شما شروع مىشه.

 • سلام بر آریو برزن سردار بزرگ لر

  درود بر خدمتگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد

  استان در زمینه گردشگری نیازمند همدلی و همکاری مسولین را می

  طلبد و نباید جناحی فکر کرد

  تلاش برای آبادی استان همت مردان ولایت مدار را می طلبد

 • منتقد استاندار گفت:

  والا جناب نیکبخت نمک گیر موسی خادمی و تاجگردون شده.

  • ای عزیز منتقد نمیدانم که از نظر فرهنگی واجتماعی چگونه وچطوری اما این را بدان تا ماها این طور فکر بکنیم ونیروهای خودی را تخریب کنیم زمینه رشد وتفاهم ووحدت ویکدلیرا لگد مال خواهیم کرد تو اگر عاقل باشی به کار وعمل فکر بکن نه خط بازی وجناح بندی سیاسی وراضی به این باشی که کس دیگری به توبگوید بارک الله تو اگر مردی ومدعی بنویس که قبلا چه خدماتی انجام شده ولی الان نیست تا مسولین خود جواب بدهند نه اینکه حرف معده ای بزنی خدا انساالله هدایتت بکند

پربازديد