تاریخ درج خبر : 1393/03/29
کد خبر : ۲۹۲۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

لوح تقدیر خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی به وزیر بهداشت اهدا شد/ تقدیر از مدیریت جهادی دکتر چمن در دانشگاه علوم پزشکی استان

سایت استان: جمعی از مدیران مسئول، سردبیران و خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه اجرای طرح تحول نظام سلامت تقدیر کرده و خواستار شرکت فعال خبرنگاران در کارگروه اطلاع رسانی طرح تحول نظام سلامت شدند.

به گزارش سایت استان، در جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد که در یاسوج برگزار شد، خبرنگاران حوزه سلامت که در تمام طول سفر وزیر بهداشت همراه وی بوده اند، با اهدای لوح تقدیری طرح تحول نظام سلامت را حرکت قابل تحسین و نشان دهنده تلاش های بی وقفه دولت عنوان نموده و از دکتر هاشمی تقدیر کردند.

kam2_13744

این لوح تقدیر را نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از خبرنگاران به دکتر هاشمی اهداء نمود.

همچنین نوروز کمایی، عضو خانه مطبوعات و روزنامه نگار نیز با بیان اینکه خبرنگاران این استان، طرح تحول نظام سلامت حرکت بزرگ و امیدوار کننده ای برای مردم مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است؛ تاکید کرد: با مدیریت جهادی، پشتکار عالی وزیر بهداشت و تدابیر وی‍ژه دولت یازدهم شاهد تحولات اساسی در حوزه سلامت خواهیم بود.

در این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی، اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت مرهون نگاه ویژه مقام معظم رهبری و تلاش های بی وقفه دولت تدبیر و امید و پشتکار تحسین برانگیز جنابعالی و مجموعه همکاران خدوم آن برادر گرامی در حوزه بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور است.

ما خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد که بنا بر رسالت خطیر خبری و اطلاع رسانی، از نزدیک در جریان فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته در این استان هستیم. از مدیریت جهادی و زحمات صادقانه و شبانه روزی جناب آقای دکتر رضا چمن و مجموعه همکارانشان تقدیر نموده و آمادگی خود را جهت عضویت افتخاری در کارگروه اطلاع رسانی این طرح با هدف تسریع در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم غیور، قدرشناس و شهیدپرور استان، اعلام می نماییم.

انشاءالله که با توکل بر خداوند متعال و در زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و مؤید باشید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمودي گفت:

  با تشکر از پوشش خبری خبرگزاران محترم که زحمت کشیدند از بدو ورود وزیر محترم کل سفر را اطلاع رسانی نمودند و از وزیر محترم که این منطقه محروم را جهت بازدید در برنامه کاری خود قرا دادند سپاسگزاریم و از پیگیریهای ریاست محترم دانشگاه ممنونیم ومتشکر.

 • مجید گفت:

  واقعا طرح تحول سلامت در این استان با اینهمه مشکل و معضل به همت استاد با درایت جناب دکتر چمن خیلی خوب داره اجرا می شه خداوند اجر بده به این مدیران با دانش و با تدبیر.

 • از طرف جمعی از دیشموک گفت:

  دکتر چمن دست مریزاد این کار خداپسندانه شما ووزیر محترم ودلسوز در یادها قرنها می ماند ومردم این دیار دعای خیر خود را بدرقه را ه شما میکنند . امیدواریم که همیشه پیروز وسربلند باشید.

 • محمود گفت:

  واقعا بهترین وزیر کابینه دکتر هاشمی و بهترین مدیرکل استان دکتر چمن است.

 • عامو گفت:

  کمایی جات در راس مدیریت استان خالی است

 • رسایی گفت:

  طلاع رسانی بموقع رسانه ها کمک بسیار خوبی است امید که با گزارش زحمات پرسنل بخش بهداشت و درمان امید دردلهای مردم ماهمچنان روشن باشد از پیگیریهای مدیریت دانشگاهذبرای رسیدگی به امور پرسنلی هم تشکر ویژه داریم

 • مهدی گفت:

  الحق و الانصاف فعالیتهای دانشگاه علوم پزشکی در برنامه طرح تحول سلامت بایست به نحو مناسبتری به اطلاع مردم رسانده شود

 • هم وطن گفت:

  از مقام عالی وزارت وجناب اقای دکتر چمن که درد آشنا با مردم نیازمند دلسوزانه درد انان را درمان نمودند ممنونیم ومتشکر . خداوند به این عزیزان توفیق بدهد.

 • عابدي گفت:

  مدیریت هوشمندانه و علمی واگاهانه ریاست دانشگاه باعث ارتقائ شاخصهای بهداشتی ودرمانی استان خواهد شد و امیدواریم رتبه دانشگاه با این تحولات ارتقائ یابد.

 • طبيب گفت:

  الحق ولانصاف حق دکتر چمن بیشتر از اینهاست . در همین مدت کوتاه چقدر شاهد تحول بودیم و تنها استانی که تا کنون کلیه امورات طرح تحول نظام سلامت را اجرایی نموده استان ماست .به این گرانمایه ارزشمند و مجموعه همکارانش خداقوت وخسته نباشید میگوییم .

 • کورش گفت:

  کمایی کار ما را توی دانشگاه درست کن

 • کورش گفت:

  نوروز خیلی مخلصتیم

 • ناشناس گفت:

  دست خبرنگاران استان درد نکنه، حرکت خوبی بود. دکتر چمن و همکارانش برای طرح تحول نظام سلامت تاکنون عالی عمل کردن

  • ساعد گفت:

   معلومه کامنت بالاییمه بخون هیچ کویکی و رییس دانشگاه یل علوم پزشکی مون کاری نکردنه

 • حاتم گفت:

  کمایی دوستت داریم

  • کورش گفت:

   کمایی کارش حرف نداره

  • ساعد گفت:

   دوست عزیزم ایا شما از اقای وزیر نپرسیدید که چرا دانشگاه علوم پزشکی درخصوص الودگی بالا و املاح مضر اب یاسوج کاری نمی کند و چرا روی هزینه های درمانی که بعضی پزشکان و اکثر دندان پزشکان بر خلاف مصوبات نرخ پزشکی می گیرند حساسیت ندارند؟
   ها؟

  • بی احساس گفت:

   عجب چیزی گفتی -یه خبرنگار با دل و جرات و متعهد نیست که سوژه ساعد رو تا حصول نتیجه دنبال کنه؟

پربازديد