تاریخ درج خبر : 1393/03/30
کد خبر : ۲۹۲۸۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اتابک: درخواست خدمات خارج از وظیفه در بهزیستی افزایش یافته است

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: روزانه مراجعات مکرری از افراد به بهزیستی و درخواست‌های خارج از وظیفه داریم.

فضل‌الله اتابک اظهار کرد: وظایف بهزیستی برای حمایت از افراد زیر پوشش، مشخص و خدماتی که باید توسط این نهاد ارائه شود قانون‌مند است.

مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: به همین منظور باید توسط رسانه‌ها فرهنگ‌سازی شود تا مراجعات مکرر و بعضاً وقت‌گیر را نداشته باشیم و بتوانیم بهتر و بیشتر به مددجویان خود خدمت کنیم.

این مسئول ادامه داد: برای مثال به کرات در موضوعات مختلف که ربطی به این مجموعه ندارد افراد مراجعه می‌کنند و انتظار کمک دارند از جمله در خصوص بیماری‌هایی مانند سرطان که بهزیستی در این خصوص اعتباری برای کمک ندارد.

مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: پاسخگویی به مراجعین را بیش از گذشته و به صورت هدفمند در دستور کار قرار داده‌ایم به همین منظور در معاونت‌های مختلف به ارباب رجوع با حفظ تکریم آن‌ها پاسخ داده می‌شود و مشکلات پس از پیگیری مورد بررسی و در دستور کار برای برطرف شدن قرار می‌گیرد.

اتابک به حمایت از جامعه معلولان به بهترین نحو ممکن اشاره کرد و گفت: تعداد زیادی از معلولان شدید و خیلی شدید را در استان شناسایی کرده‌ایم که امسال مستمری آن‌ها برقرار می‌شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد