تاریخ درج خبر : 1392/03/23
کد خبر : ۲۹۳۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون مردم را به حضور گسترده در انتخابات فرا خواند

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از اقشار مختلف مردم این شهرستان خواست در انتخاباب یازدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس خبرگان و شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور گسترده و حداکثری داشته باشند.
ˈغلامرضا تاجگردونˈ افزود: حضور مردم در انتخابات موجب سربلندی و اقتدار نظام اسلامی و ناامیدی و یاس دشمنان را در پی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه حضور مردم در این انتخابات، سرنوشت ساز است ابراز کرد: در حال حاضر شرایط نظام و کشور ایران اسلامی به گونه ای است که همه دنیا به آن نگاه ویژه ای دارد.

وی بیان کرد: بدون شک دشمنان نظام و انقلاب با ترفندهای مختلف درصدد کمرنگ کردن حضور گسترده مردم در انتخابات 24 خرداد امسال هستند که تبلیغات سوء شبکه های مختلف فارسی زبان غرب علیه جمهوری اسلامی آنها به اوج رسیده است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه ملت بزرگ ایران اسلامی با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان را بی اثر خواهد کرد افزود: بدون شک مردم این شهرستان ها با آگاهی کامل افراد اصلح در سه انتخابات را مشخص خواهند کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد