تاریخ درج خبر : 1393/03/31
کد خبر : ۲۹۳۲۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری اولین کنگره بین المللی در استان

سایت استان: اولین کنگره بین المللی سال آینده در استان برگزار می شود.

6zyafa

به گزارش سایت استان، دکتر بهروز یزدانپناه به خبرنگار سایت استان گفت: اولین کنگره بین المللی با عنوان ” خون، بیماریها و کاربردهای بالینی آن ” اردیبهشت ماه سال آینده در یاسوج برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به مشکلات مربوط به خون در کشور و استان ما، این کنگره برای ارائه آخرین دست آوردهای و تحقیقات صاحبنظران داخلی و بین المللی در استان برگزار می شده تا بتوان از این پژوهش ها در جهت گسترش و بهره برداری بهتر و مفید از خون استفاد شود.

دبیر علمی این کنگره ادامه داد: جلسه کمیته علمی این کنگره طی روزهای گذشته با حضور صاحبنظران دانشگاههی یاسوج و شیراز و مراکز تحقیقاتی استان و استان فارس در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار و درباره حوزه های کنگره و ایجاد زیر کمیته های علمی آن بحث و تبادل نظر شد.
وی افزود: رئیس افتخاری کنگره دکتر موسی خادمی استاندار، مدیر کنگره دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه، دبیر علمی کنگره دکتر بهروز یزدانپناه، مدیر گروه علوم آزمایشگاهی دانشگاه و دبیر اجرایی کنگره دکتر محسن سالاری ، رئیس دانشکده پیراپزشکی می باشند.
یزدانپناه اذعان داشت: بزودی وب سایت این کنگره راه اندازی و فراخوان و اطلاعات بیشتری در خصوص این کنگره منتشر می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • م روشن گفت:

    آفرین بر فرزند شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد،دکتر بهروزاندیشمندی که در هر شرایط با سلاح علم و دانش توانمندی های فرزندان این استان را به صاحب نظران عرضه دانش و خرد ارائه میدهند . بی هیچ منتی وبا تمام توان

پربازديد