تاریخ درج خبر : 1392/03/23
کد خبر : ۲۹۳۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: برگزاری سه انتخابات در استان نوید خلق حماسه می دهد

سایت استان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به فضای مشارکتی مردم این خطه در انتخابات گفت:برگزاری پرشور سه انتخابات همزمان در این استان نوید خلق حماسه می دهد.
سید ˈحسین صابریˈ از فراهم شدن شرایط برگزاری همزمان سه انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای خبرنگان رهبری و شوراهای اسلامی در این استان خبر داد.

وی ساماندهی بیش از 17 هزار عوامل اجرایی،نظارتی ،بازرسی و امنیتی برای برگزاری انتخاب سالم و رقایتی و پرشور را یادآور شد و افزود: مردم ولایتمدار کهگیلویه وبویراحمد این بار پیشقراولی خود برای حضور در صحنه را به اثبات خواهند رسید.

دکتر صابری از افزایش شعبه های اخذ رای به لحاظ برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در روستاهای 20 خانواری دارای 100 نفر جمعیت و همزمانی برگزاری سه انتخابات مهم خبر داد و گفت: 864 صندوق رای برای مناطق شهری،روستایی و عشایری استان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه تمام تدابیر و برنامه ها برای شروع به موقع اخذی رای و یک انتخابات رقابتی و در عین حال آرام فراهم است،اظهار کرد: روز 24 خرداد روز حماسی دیگری برای ملت ایران خواهد بود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به جو آرام و فضای وفاق ،همدلی و همراهی هیات اجرایی ، نظارت شورای نگهبان و نظارت مجلس بر انتخابات شوراهای اسلامی اشاره کرد و افزود: اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ی این استان نیز برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند.

کهگیلویه وبویراحمد با 650 هزار نفر جمعیت همواره مقام اول شرکت در انتخابات را دارد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد