تاریخ درج خبر : 1392/03/23
کد خبر : ۲۹۳۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ملک حسینی: رمز پیشرفت کشور همدلی است

سایت استان: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم در روز 24 خرداد با حضوری حداکثری و با انتخاب رئیس جمهور اصلح حماسه‌ای ملی خواهند آفرید که می‌تواند به انقلاب مصونیت بخشد و چشم طمع دشمنان را کور کند.

آیت الله سید شرف‌الدین ملک حسینی شامگاه چهارشنبه در اجتماع مردم یاسوج اظهار داشت: تحقق حماسه اقتصادی مستلزم انتخاب یک مرد بزرگ در عرصه اجرایی با تحقق حماسه سیاسی در روز جمعه است.

15000

وی با اشاره به برگزاری سه انتخابات ریاست جمهوری، میاندوره‌ای مجلس خبرگان و شوراها در روز 24خرداد گفت: این روز همراه با جشن میلاد ائمه، جشن عزت و عظمت ایران اسلامی خواهد بود.

ملک حسینی خلق حماسه سیاسی را زمینه برای خلق حماسه اقتصادی عنوان کرد و افزود: آفرین بر آنان که جمعه پای صندوقهای رای خواهند آمد و با انتخاب اصلح حماسه سیاسی را رقم خواهند زد.

وی ضمن تقدیر از همه کسانی که به صحنه انتخابات آمده اند و تنور انتخابات را گرم کرده‌اند، اظهار داشت: مردم ایران و جمهوری اسلامی را دوست دارند و پای صندوقهای رای خواهند آمد و حماسه سیاسی را رقم می زنند.

ملک حسینی همچنین انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان را انتخابات حساس دیگری در این استان دانست و گفت: با درخواست علما، طوایف و ایلات و بسیاری از نخبگان جامعه به صحنه آمده‌ام تا همدلی را فریاد بزنم و این استان زیر سایه انقلاب و ولایت فقیه الگویی برای وحدت اجتماعی و رشد آینده استان باشد.

این نامزد انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در استان اختلاف‌ها را زمینه‌ای برای رکود و عقبگرد دانست و گفت: همدلی رمز توسعه و پیشرفت مردم و نظام در همه زمینه‌هاست.

وی تصریح کرد: با انتخاب رئیس جمهوری با برنامه و براساس معیارهای مقام معظم رهبری و معرفی ظرفیت‌های این استان به او می‌توان شاهد توسعه استان باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های این استان از جمله نیروی انسانی مستعد، وجود 10درصد آب کشور در استان، 28درصد منابع نفت و گاز و هشت درصد جنگل‌های کشور، گفت: باید همه باهم با همدلی و وحدت برای شکوفایی این استان براساس این ظرفیت‌های بی‌نظیر تلاش کنیم.

وی همچنین اعیاد شعبانیه را به همه مردم تبریک گفت و از آحاد مردم دعوت کرد برای خلق حماسه سیاسی مدنظر رهبر معظم انقلاب روز جمعه پای صندوقهای رای بیایند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد