تاریخ درج خبر : 1393/04/02
کد خبر : ۲۹۳۵۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری سمینار آموزشی بورس و بازار سرمایه برای اولین بار در استان

سایت استان: برای اولین بار در استان، واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “آشنایی با بورس و بازار سرمایه” برگزار می کند.

7-715x300

به گزارش سایت استان به نقل از روبط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج این سمینار از ساعت ۹ الی ۱۳:۳۰ روز چهارشنبه، ۴ تیر ماه ۱۳۹۳ در سالن اجتماعات ساختمان کتابخانه مرکزی یاسوج واقع در بلوار آیت اله کاشانی (سالم آباد) برگزار می شود.

حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله بازارها، ابزاها ونهادهای مالی، طبقه بندی بازارهای مالی (بازار پول و بازار سرمایه)، ویژگی های سهام عادی و مفاهیم مربوط به آن، آشنایی با نهادهای مالی، نقش و کارکرد آنها، مکانیزم معاملات در بورس اوراق بهادار، ریسک سیستماتیک و ریسک غیر سیستماتیک، عوامل درون زا و برون زای موثر بر قیمت سهام و مقدمه ای بر تحلیل بنیادی توسط اکبر گداری (تحلیلگر بورس اوراق بهادار و از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفکس ۲۲۳۴۳۵۵-۰۷۴۱ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد