تاریخ درج خبر : 1393/04/02
کد خبر : ۲۹۳۵۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری همزمان با هفته مواد مخدر

سایت استان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری همزمان با هفته مواد مخدر در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

سید ناصر رضایی  در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن سالروز مبارزه با مواد مخدر گفت: همزمان با سایر نقاط کشور برنامه‌های متنوعی نیز در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

IMG_1232

وی افزود: کشور ما در زمینه مبارزه با مواد مخدر هزینه‌های زیادی پرداخت کرده است که نمونه آن تقدیم سه هزار و 700 شهید و 12 هزار جانباز و مجروح است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در راه مبارزه با مواد مخدر 12 شهید و دو جانباز را تقدیم کرده است و تجلیل از خانواده معظم آن‌ها از اصلی‌ترین برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر در استان خواهد بود.

وی با اشاره به گسترش جوامع انسانی و پدید آمدن آسیب‌های اجتماعی متعدد عنوان کرد: یکی از مخرب‌ترین این معضلات رواج پدیده شوم اعتیاد است که به نوبه خود باعث به ‌وجود آمدن معضلات جدی در سطوح مختلف جامعه می‌شود.

رضایی با اشاره به اهمیت رسانه‌ها در امر آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی در زمینه اثرات سوء‌ مواد مخدر اظهار کرد: استفاده از ظرفیت بالای رسانه‌ها می‌تواند به کاهش تمایل به مواد مخدر و افزایش آگاهی اقشار مختلف در این زمینه کمک شایانی کنند.

IMG_1234

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد با برشمردن مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در هفته مبارزه با مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افتتاح نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، برگزاری میزگرد تلویزیونی و رادیویی، برگزاری همایش بهبودیافتگان در گچساران، همایش گروه‌‌های مرجع، نشست با اعضای شورای اسلامی، دهیاران و معتمدین کهگیلویه در دهدشت، برگزاری همایش پیاده‌روی خانواده در شهرستان‌ها، توزیع محصولات فرهنگی و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری از مهم‌ترین برنامه‌های شورای مبارزه با مواد مخدر استان در این ایام خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • SARABANU گفت:

    اقدامات قهری زیاد نمی تونه پیشگیرانه باشه یه همت بلند می خواد اونم از طرف مردم تا مردم نخوان هیچ مسؤلی نمی تونه موفق باشه و صدا وسیما به شهدای مواد مخدر بیشتر بپردازه .به خدا این شهدا خیلی مظلومند

  • ایمان گفت:

    بن سنجان فرعی … بعد از مسجد که مثل نقل و نبات میدن دست مردم مردم محله هم دهها بار نامه دادند اما هیچ کاری نکردید

  • ایمان گفت:

    اگه راست میگین برین اونایی ک بیش از ده سال به صورت خانوادگی مواد میفروشن بگیرید که مواد میزارن تو دست بچه های زیر ده سالشون که بدن دست مشتری خوب هم میشناسیدشون

پربازديد