تاریخ درج خبر : 1393/04/03
کد خبر : ۲۹۳۸۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

واژگون شدن سمند جان راننده را گرفت

سایت استان: واژگون شدن خودرو سورای سمند جان راننده را گرفت.

عکس تزئینی است

عکس تزئینی است

به گزارش سایت استان، سرهنگ سیاهپور فرمانده پلیس راه استان گفت: این حادثه در کیلومتر 38 محور یاسوج به اصفهان رخ داد که در این حادثه راننده سمند به علت سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو، دچار حادثه شده و راننده به علت واژگون شدن خودرو در دم جان سپرد.

سیاهپور زمان این حادثه را ساعت 8 شب شامگاه دوشنبه دوم تیرماه و در منطقه تلگاه عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرشاد گفت:

  مدیرکل راه و هلال احمر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رانمایی و پلیس راه بسیاربسیاربسیار ضععیف عمل می نمایند.ازتجارب استان های همسایه و نزدیک مثا اصفهان و فارس بوشهر و شهرکرد و خوزستان بهره بگیرید و استفاده نمایید.

 • غلام گفت:

  شخص استاندار مسبب چنین حوادثی است.فرمانداردنا فقط سیسخت را می بیندکه دوره افتاده ودر جاده اصلی هم نیست.امکانات اتش نشانی اورزانس هلال احمر بردند توسی سخت که یه منطقه خارج ازراه اصلی می باشد.

 • فرهاد گفت:

  استاندار خواب رفته ومسولین استان هم به تبع ایشون خودشون به خواب زدند.بیشترین سوانح جاده ای کشور و استان مربوط به این جاده غیرفنی و غیراصولی که فاقد امکانات راهداری و جاده ای وپلیس راه کافی و خط کشی درست ودرمون وعدم چراغهابی بزرگ راهنما و نیز فااقد اورژانس و هلال احمر می باشد.جاده کم عرض و شانه های ناکافی عدم وجود تابلوهای هشداری و انتظامی و اخباری کافی ازدیگرمعضلات این جاده پرتردد و شلوغ و خطرناک شده است.این جاده همانطور که می دانید محورجنوب به شمال ومرکز و استانهای مهم ایران می باشد.اما مسولان ذیربط استاندار نمایندگان استان در مجلس و فرماندار و اداره راه و هلال احمر وزارت بهداشت (دانشکاه علوم پزشکی استان) -اورژانس اصلا و اساسا توجهی ندارند.حتی برنامه هم ندارند.

 • محمد گفت:

  ای کاش از تجارب و رهیافت ها و دستاوردهای دیگر کشورها و استانهای کشور و حداقل همجوا ر و همسایه برای برون رفت از ین مشکلات و معضلات دامن گیر و فراگیراستفاده نماییم.

 • هم استاني گفت:

  یه این اقای جهانگیری بگید راه نداریم اعتبارات را نده اضافه کار بده برا تعریض و نصب علایم تا جان مردم این جور گرفته نشه به خدا ثواب داره جان یه انسان نجات دادن

 • ناشناس گفت:

  بابا محور یاسوج به اصفهان پرتردد ترین محورمواصلاتی داخل استان هست وبیشترین تصادفات وبه تبع آن بیشترین تلفات در این محور هست جا داره یه فکر اساسی به حال این محور بشه …….

پربازديد