تاریخ درج خبر : 1393/04/03
کد خبر : ۲۹۳۸۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آیت الله ملک حسینی به دهدشت سفر می کند

سایت استان: فرماندار کهگیلویه از سفر دو روزه آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به دهدشت خبر داد.

ابراهیم جعفری ظهر امروز در جمع خبرنگاران از سفر نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان به دهدشت خبر داد و اظهار داشت: سفر آیت‌الله ملک حسینی به شهرستان در راستای بررسی مشکلات مردم و نحوه اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و فرهنگی این شهرستان انجام می‌شود.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در این سفر دو روزه از بخش‌های دیشموک، سوق و چاروسا سرکشی خواهد کرد.

جعفری دیدار‌های مردمی را از دیگر برنامه‌های آیت‌الله ملک‌حسینی به کهگیلویه عنوان و تصریح کرد: این سفر با همراهی معاون امنیتی و سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد صورت خواهد گرفت.

جعفری خاطرنشان کرد: نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری روز چهارشنبه با حضور در گلزار شهدای دهدشت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام و پس از آن برنامه‌های سفر دو روزه خود را آغاز می‌کند.

به گفته جعفری، آیت‌الله ملک‌حسینی با حضور در بخش‌های دیشموک، چاروسا و سوق ضمن رسیدگی به مشکلات این بخش‌ها و دیدار با مردم این مناطق، در جلسه شورای اداری شرکت خواهد داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد