تاریخ درج خبر : 1393/04/03
کد خبر : ۲۹۳۸۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

فرمانده سپاه بهمئی: ندای رهبری مقدم بر قانون است

سایت استان: فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در مراسم اربعین سه شهید گمنام شهر لیکک ضمن سلام و درود بر معمار کبیر انقلاب و روح پر فتوح شهدا و آرزوی طول عمر همراه با عزت و سلامت برای مقام معظم رهبری اظهار داشت: بنده به نیابت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان بهمئی از تمامی اقشار مردم شهرستان بهمئی که از بدو ورود شهدای گمنام به شهرستان تا مراسم استقبال،شبی با شهدا،تشییع ،خاکسپاری و اکنون در مراسم اربعین شرکت نمودند کمال تشکر و قدردانی می نمایم.

سرهنگ امید علی شریعت نیا شهدا را دارای اوصاف و شاخصه هایی بر شمرد که موجب الگو شدن آنان برای جامعه اسلامی و نظام شده است.

وی افزود: شهدا ویژگی هایی داشتند که زبانزد عام و خاص بود،شاخصه ایمان به خدا به عنوان مهمترین منبع و منشأ قدرت در جهان در وجود شهدا باعث می شد که از هیچ قدرت غیر الهی ابایی نداشته باشند که این مشخصه تنها مختص مجاهدین فی سبیل الله است.

شریعت نیا ادامه داد:شاخصه مهم دیگر شهدا بینش و آگاهی در انتخاب راه خود بود که بارها در وصیت نامه شهدا می خوانیم ما این راه را آگاهانه انتخاب نمودیم،همچنین ولایتمداری و ولایتپذیری که خود عامل ایجاد حیات طیبه برای هر انسانی است از شاخصه های برجسته شهدای ما بود .

وی گفت: ساده زیستی و بی اعتنایی به دنیا و مادیات شاخصه بارز شهداست.

فرمانده سپاه ناحیه بهمئی خطاب به کسانی که مدعی هستند شهدا،امام،رهبری و همه ارزش های اسلامی متعلق به آحاد ملت است،گفت:ما به چنین افرادی درود می گوییم اما اگر قرار است رهبری،شهدا و ارزش های ناب اسلامی متعلق همه جامعه باشد شرط دارد و شرط آن پایبندی به همین اصول است ،امروز افتخار از آن کسانی است که در بدترین و سخت ترین شرایط در مسیر انقلاب ،ارزشها و آرمانهای انقلاب بمانند .

شریعت نیا خاطر نشان کرد: همانگونه که سوت یک پلیس بر قوانین راهنمایی و رانندگی مقدم می شود باید مردم بدانند که ندای مقام معظم رهبری بر قانون مقدم می شود و رهبری متعلق به کسی است که در چنین شرایطی نیز به ندای ایشان لبیک بگوید.

این مقام مسئول با اشاره به حوادث اخیر در کشورهای همسایه تصریح کرد: در شرایط کنونی سرعت تحولات سیاسی در منطقه از سرعت پیش بینی سیاسیون و تحلیل گران فراتر رفته است و دنیا به شدت به سمت ناامنی پیش میرود.

شریعت نیا علت وجود این ناامنی ها را کاهش قدرت سلطه گری استکبار عنوان کرد و گفت:استکبار می خواهد در شرایطی که قدرت استعمارگری خود را در حداقل می بیند در بین کشورهای خاورمیانه ناامنی ایجاد کند.

فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در پایان اذعان نمود: کارشناسان استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا می گویند ما مغز و فرمانده جهان هستیم که شرط موفقیت کامل ما هماهنگی با قلب جهان ( خارمیانه) است اما در این بین کشوری هست که اجازه تسلط مغز را به قلب نمی دهد و آن ایران است.

منبع: آوای ماغر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احسان معصومی( یاسوج) گفت:

  ما جانمان را تقدیم سید علی می کنیم
  لبیک یا خامنه ای

 • بابک گفت:

  جون بوت کپی نزن که برداشت بد وش وابو . ولایت مطلقه که منم قبولش دارم مال یه شرایط سخته ولی حضرت اغا توسل به قانون رو فصل قرار میدن . ایسو ایشا گپی نزنید که یه مشت فرصت طلب برداشت بد وش کنند و به مردم ارائه بدن

 • سعید گفت:

  سرهنگ جان مقام رهبری همیشه از تمکین به قانون صحبت میکنند خواهشا با این ادبیاتی که اقا هم دوست ندارند مردم را نرنجانید

پربازديد