تاریخ درج خبر : 1393/04/03
کد خبر : ۲۹۳۹۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن 7 تیرماه در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با هدف تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی و اصناف برتر استان روز 7 تیرماه در یاسوج برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: امسال نوزدهمین سال برگزاری مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن است و تلاش داریم با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و همچنین سیاست های اقتصاد مقاومتی، مراسم متفاوتی را نسبت به سالهای قبل برگزار می کنیم.

دیودیده گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت بیش از 37 درصد تولید ناخالص ملی را برعهده دارد و در ابلاغیه سیاست های اقتصاد مقاومتی بیشترین تکالیف بر عهده این وزارتخانه بوده که بالطبع وظایف مهمی در این زمینه نیز برعهده سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانها می باشد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در همایش روز ملی صنعت و معدن از واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف برتر و پیشکسوت استان تجلیل بعمل خواهد آمد افزود: در این روز برای تبیین حمایت از تولید ملی، سرمایه گذاری و رفع موانع آن، ارتقاء بهره وری و تشویق مردم برای استفاده از تولیدات داخلی تلاش می کنیم.

دیودیده در ادامه یادآور شد: تبیین فعالیت های بخش صنعت، معدن و تجارت استان، بیان مشکلات بخش خصوصی، استفاده حداکثری از ظرفیت ها و پتانسیل های بخش صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد برای تحول و پویایی این بخش ها در حضور مسئولین مدعو در مراسم روز ملی صنعت و معدن توسط تشکل های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری مطرح می شود.

وی خاطر نشان کرد: در روز ملی صنعت و معدن 14 طرح توسعه‌ای و ایجادی صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری بالغ بر 134 میلیارد ریال در مناطق مختلف استان افتتاح خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این طرح‌‌ها در زمینه تولید محصولات پلاستیکی، عصاره گیاهان دارویی، سردخانه، شن و ماسه کوهی، محصولات فلزی فعالیت می‌‌کنند و افتتاح این طرح‌‌ها به صورت مستقیم برای 161 نفر فرصت شغلی فراهم خواهد نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد