تاریخ درج خبر : 1393/04/04
کد خبر : ۲۹۴۳۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب رئیس دفتر مدیرکل کمیته امداد استان

سایت استان: محمد یوسف عارفی فر به عنوان رئیس دفتر مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان منصوب شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، سیدغلامرضا متقی در جلسه پرسنلی کمیته امداد استان، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی برشمرد و اظهار کرد: امید است که از این فرصت بوجود آمده بهترین استفاده را در راه خدمت رسانی به قشر نیازمند جامعه ببریم.

تودیع و معارفه عارفی فر [640x480]

وی اظهار داشت: کمیته امداد برنامه های متفاوتی را برای استفاده و بهره برداری بهتر از این ماه مبارک اجرا می نماید.

متقی با اشاره به اینکه کمیته امداد مزین به نام امام راحل(ره) و زیرمجموعه مقام معظم رهبری است، گفت: وظیفه ما خدمت رسانی به افراد نیازمند است و هرکس در هر پست و هر حوزه ای که باشد باید وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه در کمیته امداد شایستگی، انصاف و عدالت مطرح است، بیان داشت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک نوع آزمایش و امتحان الهی و به معنای مدیریت جهادی برای خدمت صادقانه به مردم است.

متقی تغییر و تحول در سیستم اداری را امری عادی برای بهبود کیفیت کاری در هر سازمانی عنوان کرد و گفت: امید است که این تغییر و تحولات موجب پیشرفت کاری و پیشبرد اهداف عالیه کمیته امداد باشد.

در پایان این مراسم از خدمات مهدی رسولی رئیس دفتر مدیرکل کمیته امداد استان تقدیر و محمدیوسف عارفی فر که قبل از این کارشناس روابط عمومی کمیته امداد استان بود، بعنوان رئیس جدید دفتر مدیرکل منصوب شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد