تاریخ درج خبر : 1391/06/25
کد خبر : ۲۹۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جهت دیدار با دانشجویان و پاسخگویی به آنها لحظه شماری می کنم

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خوراک من حضور در دانشگاه و پاسخگویی به دانشجویان است و برای این کار هراسی ندارم و لحظه‌شماری می‌کنم.
به گزارش  فارس ، سید حسین صابری صبح امروز در آخرین نشست ستاد هفته دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هر چه در این مملکت داریم اعم از پیشرفت‌ها و بالندگی‌ها همه به برکت هشت سال دفاع مقدس است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه دفاع مقدس وابسته و از آن هیچ شخص و یا ارگانی نیست، ابراز داشت: نباید این گونه فکر کنیم که تنها سپاه موظف است برنامه‌های دفاع مقدس را برنامه‌ریزی و اجرا کند.

صابری فرهنگ‌سازی دفاع مقدس را مربوط به همه دانست و گفت: باید بار دفاع مقدس را همه بر دوش بکشیم چرا که همه مدیون ایثارگری و پایمردی ایثارگران هستیم.

مسئول ارشد استانی در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: باید در همه برنامه‌های دفاع مقدس موضوعات فرهنگی را در دستور کار قرار دهیم چرا که دفاع مقدس با رنگ و لعاب فرهنگی نزد جوانان و نوجوانان و نسل‌های سوم و چهارم نهادینه می‌شود.

صابری به برنامه‌های دفاع مقدس در استان اشاره کرد و گفت: نباید در کهگیلویه و بویراحمد تریبون نماز جمعه‌ای داشته باشیم که در آن از دفاع مقدس در این هفته صحبت نشود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به لزوم ایجاد برنامه‌ای در شبکه استانی دنا با عنوان گفت‌وگوی ویژه خبری اشاره کرد و گفت: لازم است در صدا و سیما و در هفته دفاع مقدس همه روزه یکی از ایثارگران استان دلاورمردی و رشادت رزمندگان کهگیلویه و بویراحمدی را در جنگ برای مردم و به ویژه نسل جوان تبیین کنند.

صابری در ادامه یکی از کارسازترین برنامه‌ها را حضور در دانشگاه‌ها دانست و گفت: من به نوبه خود برای حضور در دانشگاه‌‌ها آماده بوده و با همه وجود حاضر به پاسخگویی به دانشجویان در هر زمینه‌ای هستم.

وی عنوان کرد: خوراک من حضور در دانشگاه است و برای پاسخگویی شفاف به این قشر فرهیخته و طالب حقیقت از هیچ موضوعی ابا ندارم.

مسئول ارشد اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه ما باید در مقابل مردم پاسخگوی عملکردها باشیم.

وی به برنامه‌های دفاع مقدس در استان اشاره کرد و گفت: زنگ هفته دفاع مقدس باید در مدارس به صدا درآید و صدا و سیما نیز باید برنامه‌ها را به طور کامل پوشش دهند و آن ‌چه که در برنامه‌های دفاع مقدس باید بیش از هر چیز در دستور کار قرار گیرد نظم در اجرای برنامه‌ها خواهد بود.

صابری برگزاری برنامه‌ها در ادارات را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دفاع مقدس دانست و عنوان کرد: در این هفته نیم ساعت قبل از نماز جماعت یکی از ایثارگران می‌تواند به تبیین موضوعات دفاع مقدس در همه ابعاد بپردازد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد