تاریخ درج خبر : 1392/03/24
کد خبر : ۲۹۵۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ویژه انتخابات: درخواست نماینده ولایتی از وزیر کشور

سایت استان: نماینده علی‌اکبر ولایتی در شورای نگهبان گفت: از وزیر کشور و سخنگوی شورای نگهبان خواسته‌ایم در مصاحبه‌های خود اسامی شش نامزد انتخابات ریاست‌جمهوی را اعلام کنند تا مردم دچار سردرگمی نشوند.
حسین میرمحمدصادقی در حاشیه بازدید نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری از ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در جمع خبرنگاران، گفت: از ساعت ۷ صبح به شورای نگهبان آمدیم تا در جریان کارها قرار بگیریم و نظارتی بر روند انتخابات داشته باشیم و تا این لحظه از روند کار راضی هستیم. وی افزود: شورای نگهبان امکانات خوبی را فراهم کرده است، هم از جهت اینکه در راستای صحت روند انتخابات با بخش‌های مختلف وزارت کشور و شهرستان‌ها ارتباط داشته باشد و هم این که نمایندگان مختلفی که نامزدها در شورای نگهبان دارند، بتوانند در صورت وجود مسائلی آن را به شورای نگهبان منتقل کنند.

نماینده علی‌اکبر ولایتی در شورای نگهبان گفت: تا این لحظه همه چیز به خوبی پیش می‌رود و رضایت‌بخش است. میرمحمدصادقی درباره حضور مردم در انتخابات اظهار کرد: ما هنوز آماری نداریم و طبعا وزارت کشور این آمار را دارد ولی بر اساس آن چیزی که ما شنیده‌ایم تا این لحظه استقبال بسیار خوبی در رابطه با انتخابات شده است و طبعا پیش‌بینی می‌شود در ساعات بعدازظهر این حرکت مردم افزایش بیشتری هم داشته باشد.

وی با اشاره به حضور نمایندگان نامزدها در شعب مختلف اخذ رای، گفت: تا این لحظه مشکل خاصی گزارش نشده جز اینکه با توجه به شایعاتی که در یکی دو شب اخیر به ویژه بعد از پایان تبلیغات مطرح شده مقداری برای مردم سردرگمی ایجاد شده که چه کسانی نامزد هستند و ما این را منعکس کردیم. نماینده علی‌اکبر ولایتی افزود: ما این مساله را هم از وزیر محترم کشور و هم از آقای دکتر کدخدایی پیگیری کردیم و خواستیم در مصاحبه‌هایی که انجام می‌دهند مجددا شش نامزد را با ذکر نام اعلام کنند تا مردم دچار سردرگمی نشوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد