تاریخ درج خبر : 1391/06/25
کد خبر : ۲۹۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نبرد شهرداری ها به سود یاسوج پایان یافت

تیم شهرداری یاسوج در نخستین دیدار خود از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور بر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس غلبه کرد.

به گزارش ایسنا، در این دیدار که به میزبانی شهرداری بندرعباس و در ورزشگاه خلیج‌فارس این شهر برگزار شد، تیم شهرداری بندرعباس متحمل شکست سخت خانگی شد.

شهرداری بندرعباس در این دیدار خانگی موقعیت‌های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما به دلیل ضعف در خط حمله که البته سرمربی این تیم نیز این مسئله را تایید کرده، نتوانست گلی را به ثمر برساند.

این تیم در اواسط و اواخر نیمه نخست بازی موقعیت‌های خطرناکی را خلق کرد و همچنین در دقایق نخست نیمه دوم و حتی تا اواسط این نیمه نیز بازی قابل‌قبولی را ارائه کرد اما نهایتا تیم شهرداری یاسوج روی اشتباهات فردی موفق شد دو گل را به ثمر برساند.

دراین دیدار میلاد جعفری، بازیکن شماره 11 تیم شهرداری یاسوج موفق شد دوبار، در دقیقه 69 از روی شوت از راه دور و در دقیقه 83 با استفاده از اشتباه مدافع تیم شهرداری بندرعباس موقعیت تک به تک را به گل تبدیل کند.

اضافه می‌شود، میلاد جعفری دراین مسابقه پس از به ثمر رساندن گل نخست تیمش به دلیل درآوردن پیراهن برای خوشحالی، از داور کارت زرد دریافت کرد.

سرمربی شهرداری یاسوج:تماشاگران به تصمیمات داورها احترام بگذارند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج اظهار کرد: تماشاگران نباید با هر سوت داور اعتراض کنند، هرچند که آنها حق دارند از حق تیمشان دفاع داشته باشند و باید به تصمیم داور احترام بگذارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج‌فارس، جمشید قدیری سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج پس از برد مقابل شهرداری بندرعباس در کنفرانس خبری بعد از بازی اظهار کرد: شرایط آب و هوای بندرعباس اصلا برای ما خوب نبود، اما با وجود اینکه از یک منطقه سرد به بندرعباس آمده بودیم بازی قابل قبولی را ارئه کردیم.

وی با اظهار اینکه در این بازی دو حریف داشتیم و علاوه بر شهرداری بندرعباس به مصاف گرما هم رفته بودیم افزود: از شهرداری بندرعباس شناخت کافی داشتیم و می‌دانستیم از بازی چه چیزی می‌خواهیم.

قدیری با تاکید براینکه شهرداری بندرعباس به وحدت تاکتیکی نیاز دارد، ادامه داد: شهرداری بندرعباس پتانسیل خوبی دارد، ضمن اینکه از قدرت تماشاگران مناسبی هم بهره می‌برد.

سرمربی تیم شهرداری یاسوج در ادامه با تاکید براینکه باید فرهنگ داوری و احترام گذاشتن به داور خصوصا در میان تماشاگران نهادینه شود بیان داشت: تماشاگران نباید با هر سوت داور اعتراض کنند، هرچند که آنها حق دارند از حق تیمشان دفاع داشته باشند و باید به تصمیم داور احترام بگذارند.

قدیری خاطرنشان کرد: امسال در لیگ دسته اول تمامی تیمها شاخصه‌های صعود را دارند اما نتایج نهایی به عملکرد مربیان تیمها باز می‌گردد.

وی با اظهار اینکه پول نمی‌تواند موجب سعود تیمها به لیگ برتر شود تصریح کرد: داوری این بازی اشتباهاتی را داشت اما اشتباهات در برد و باخت دو تیم نقشی نداشت.

سرمربی تیم شهرداری بندرعباس پس از باخت مقابل شهرداری یاسوج:هنوز اول راه هستیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس پس از باخت مقابل شهرداری یاسوج اظهار کرد: هنوز اول راه هستیم و در هفته‌های آینده قدرت و تاکتیت واقعی این تیم مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج‌فارس، عباس سرخاب، سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس پس از باخت دو بر صفر مقابل شهرداری یاسوج در نخستین دیدار از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور(آزادگان) در نشست خبری اظهار کرد: در جریان بازی تمرکزمان را از دست دادیم.

وی با تبریک این برد به تیم شهرداری یاسوج و بیان اینکه بازی بدی را انجام ندادیم افزود: برگزاری این دیدار در ساعت پنج بعداز ظهر مناسب نبود و باتوجه به گرمی هوای بندرعباس دراین ساعت و شرجی و درجه بالای دما در دو روز گذشته، کیفیت بازی تا حد زیادی کم شد.

سرمربی شهرداری بندرعباس با اظهار اینکه بازیکنانم در بازی اشتباهات زیادی داشتند ادامه داد: هنوز اول راه است و ما تازه شروع کرده‌ایم.

سرخاب با اشاره به اینکه شروع لیگ همیشه سخت بوده و قدرت شهرداری بندرعباس را باید از هفته چهارم-پنجم به بعد ببینید اظهار کرد: شهرداری بندرعباس یک تیم مردمی است و این باخت را در هفته‌های بعدی جبران خواهیم کرد.

وی ادامه داد: تعدادی از بازیکنان تیم ما مشکلاتی دارند و برخی هم هنوز کارتشان صادر نشده و به همین دلیل در بازی نخست برخی از بازیکنان را در اختیار نداشتیم.

سرخاب با گلایه از داوری بازی و انتخاب داور این دیدار اظهار کرد: نباید برای بازی تیم شهرداری یاسوج داور شیرازی که از لحاظ قومیتی نزدیک به این تیم است، داور شیرازی انتخا می‌شد.

سرمربی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه در این دیدار موقعیت‌های گل بسیاری را داشتیم و از دست دادیم، اظهار کرد: هنوز بازی اول است و اتفاق خاصی نیفتاده که البته امیدواریم با کسب آمادگی و هماهنگی بیشتر در هفته‌های آینده نتایج بهتری را کسب کنیم.

سرخاب در ادامه با پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران دراین خصوص که چرا در تیم بازیکنان بومی حضور ندارند، بیان داشت: شرایط برای حضور بازیکنان بومی در تیم مهیا نیست.

سرمربی شهرداری بندرعباس با تاکید براینکه حضور بازیکنان بومی در تیم شهرداری بندرعباس مسئله‌ای زمان‌بر است افزود: ایمان داشته باشید که ما به فکر این مسئله هستیم و در آینده بازیکنان بومی در تیم پا به توپ خواهند شد.

***حواشی دیدار شهرداری بندرعباس و شهرداری یاسوج

دیدار تیمهای شهرداری بندرعباس و شهرداری یاسوج در هفته نخست لیگ دسته اول کشور با حواشی نسبتا زیادی همراه بود که می‌توان به اعتراضات زیاد تیم شهرداری بندرعباس به داوری این دیدار اشاره کرد.

برگزاری این دیدار در ساعت حدود پنج بعداز ظهر در بندرعباس که درجه هوا و میزان رطوبت نسبتا زیاد است، از تحرک بازی کاسته بود. البته برگزاری این دیدار در این ساعت را می‌توان یکی از دلایل بی‌رغبتی تماشاگران برای عدم حضورشان در ورزشگاه دانست.

در نیمه دوم، عده‌ای از هواداران تیم شهرداری بندرعباس پس از دریافت گل دوم تیمشان، علیه سرمربی تیم شعار دادند و به دلیل نامعلومی میان تماشاگران حالت دودستگی و درگیری بوجود آمد که البته با دخالت نیروهای پلیس و امنیتی با استفاده از ابزاری مانند شوکر برقی، مشکلی را در روند بازی ایجاد نکرد.

اعتراضات مکرر مسوولان و بازیکانان تیم شهرداری بندرعباس از روی نیمکت و داخل زمین در نیمه دوم بازی را برای دقایقی متوقف کرد که داور با احتساب این توقف‌ها و توقفهای بازی در زمانی که بازیکنان خود را روی زمین می‌انداختند، در نیمه هفت دقیقه زمان طلف شده و اضافی اعلام کرد.

یکی دیگر از نکات جالب توجه این دیدار تغییر رنگ پیراهن تیم شهرداری یاسوج بود.

این تیم تا پایان نیمه نخست با پیراهن و شورت ورزشی سفیدرنگ بازی می‌کرد اما از ابتدای نیمه دوم با لباس‌های یک‌دست آبی آسمانی بازی را ادامه داد.

همچنین نور ورزشگاه خلیج‌فارس بندرعباس در دقایق پایانی بازی(از حدود دقیقه 75) با غروب خورشید کم شد اما خبری از روشن شدن نورافکن‌های ورزشگاه نبود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد