تاریخ درج خبر : 1393/04/09
کد خبر : ۲۹۶۱۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید خبرنگاران از کارخانه دنا صنعت یاسوج/ تصاویر

سایت استان: به مناسبت هفته صنعت و معدن، خبرنگاران از واحد تولیدی دنا صنعت یاسوج بازدید کردند.

به گزارش سایت استان، مدیرعامل دنا صنعت در این بازدید گفت: علیرغم باور عمومی که بخش زیادی از مشکلات صنعت کشور را ناشی از تحریم می دانند اما باید گفت بیشتر مشکلات ناشی از شیوه مدیریتی در واحدهای صنعتی است.

IMG_1505

لهراسب باقری افزود:  نباید همه مشکلات را به گردن تحریم ها انداخت چون برخی افراد بدون تخصص لازم اقدام به ایجاد واحدهای تولیدی می کنند و پس از مدتی دچار رکود می شوند.

وی ادامه داد: 100درصد از مواد اولیه این شرکت از خارج از کشور تهیه می شود اما اجازه ندادیم تحریمها بر روند کار این مجتمع خللی وارد کند.

این مدیر جوان مجتمع دنا صنعت را بزرگترین واحد اشتغالزایی و سرمایه گذاری استان عنوان کرد و افزود: این واحد صنعتی در سال 86 با سرمایه گذاری “خسرو باقری” و مشارکت بانک ملی کلنگ زنی شد و در سال 88 به بهره برداری رسید.

باقری اظهار داشت: این واحد صنعتی چهار خط تولید دارد و انواع لوله و اتصالات تک جداره، دو جداره، کامپوزیت، انواع منهول و فلنج و … تولید می کند.

وی بیان داشت: این محصولات برای اولین بار در ایران تولید شده و برای مصارف آب، فاضلاب، نفت، پتروشیمی، کشاورزی، پروژه های دریایی و پل های زیرگذر و مخازن نگهداری آب و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرعامل مجتمع تولیدی دنا صنعت یاسوج بیان داشت: این شرکت 386 نفر اشتغال مستقیم و یک هزار و 300نفر اشتغالزایی غیر مستقیم ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: دو خط تولید جدید از کشور آلمان خریداری شده و تا شش ماه آینده راه اندازی می شود که 200 نفر اشتغالزایی مستقیم خواهد داشت.

IMG_1500

باقری یادآور شد: این مجتمع صنعتی 272 نوع محصول تولید می کند و ظرفیت تولید سالانه آن 85 هزار تن است.

این مدیر جوان صنعتی از آغاز صادرات محصولات این شرکت به خارج از کشور خبرداد و گفت: صادرات محصولات این شرکت از جمله لوله های کامپوزیتی از اوایل اردیبهشت ماه گذشته به کشورهای عراق و افغانستان انجام شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد