تاریخ درج خبر : 1393/04/10
کد خبر : ۲۹۶۴۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن ساز مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز کشور شد/تصاویر معارفه

سایت استان: مدیرجدید نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، نخستین وظیفه محوری وزارت نفت و شرکت نفت را تولید خواند و گفت: همه سازمان های موجود در سطح صنعت نفت اعم از مالی، اداری و نظارتی در خدمت به تولید و نگه داشتن آن در وضعیت مناسب، پایدار و مطلوب هستند.

 سیف الله جشن ساز در مراسم معارفه خود و تودیع مدیر پیشین نظارت بر تولید نفت و گاز، این مدیریت را چشم بینا و تیزبین صنعت نفت خواند و گفت: این سازمان باید به مدیریت ارشد صنعت نفت این ایده را بدهد که با مصرف انرژی کمتر، نیروی انسانی کمتر و با راندمان بهتر، تولید داشته باشیم.

07

وی یادآور شد: هم اکنون در برخی از واحدهای بهره برداری مانند اهواز، مارون، آغاجاری، بی بی حکیمه، رگ سفید و مسجدسلیمان که دارای تکنولوژی قدیمی هستند، شاهد هدررفت انرژی هستیم از این رو باید با انجام مطالعات جامع و استفاده از تکنولوژی روز و نوین از مصرف انرژی جلوگیری کنیم.

جشن ساز اظهارکرد: در میان واحد های بهره برداری هم اکنون واحد بهره برداری دارخوین از تکنولوژی جدید بهره مند است.

وی افزود: این مدیریت نظارتی در بخش تزریق گاز نیز می تواند عملکرد مطلوب تری را از خود نشان دهد ضمن اینکه، جایگاه مهم این مدیریت می تواند منشا تاثیرات مثبتی در آینده باشد.

مدیریت نظارت بر تولید نفت و گاز یکی از مدیریت‌های ستادی شرکت ملی نفت ایران است که سازمان اولیه آن مصوب ۲۹ خرداد ۱۳۷۹ اداره تشکیلات و روش‌های وزارت نفت است.

این مدیریت فعالیت رسمی خود را پس از حکم شماره م‌ع/۳۲۹۴ مورخ ۱۴ تیر ۱۳۸۲ مدیرعامل وقت شرکت ملی نفت ایران (سید مهدی میرمعزی) به شهاب‌الدین آغاز کرد. از بهمن ماه ۱۳۸۳ لغایت شهریور ماه ۱۳۸۹ سمت مدیریت این اداره بر عهده بهمن سروشی قرار داشت و از مهر ماه ۱۳۸۹ تاکنون نیز امیرمسعود جباری راد عهده دار این سمت بود.

از تاریخ ۸ تیرماه ۱۳۹۳ نیز سکان هدایت این سازمان به سیف الله جشن ساز سپرده شد.

هم اکنون این مدیریت در قالب ۴ معاونت نظارت بر تولید نفت، نظارت بر تولید گاز، نظارت بر مبادلات و سنجش کمی و کیفی نفت و گاز و هماهنگی و نظارت بر تحویل نفت، فرآورده و تعمیرات به منظور پیشبرد اهداف این مدیریت مشغول فعالیت هستند.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استانی 8 گفت:

    سلام آقای آرام
    خوشحالیم که شما ننوشتید یک هم استانی .
    خوشحال می شیم یکی از خطه جنوب به جایی رسید … اما ایشون خوشو خوزستانی می داند و هم استانی نیست مبارک خوزستان …
    در ضمن تا حال هیچ قدمی برای کهگیلویه برنداشته است مبارک بهبهان و خوزستان و و…

پربازديد