تاریخ درج خبر : 1392/03/24
کد خبر : ۲۹۶۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ویژه انتخابات: مازندرانی ها رکورد مشارکت در انتخابات را زدند

سایت استان: رییس ستاد انتخابات استان مازندران، وی با بیان اینکه “یک میلیون و 835 هزار نفر در این دوره از انتخابات در استان شرکت کرده‌اند”، گفت: نزدیک به 90 درصد واجدین شرایط مازندران در انتخابات حضور پرشوری داشتند و بی‌نظیرترین حماسه را از خود نشان داده‌اند.

هادی ابراهیمی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخاباتی استان اظهار کرد: انتخابات در مازندران به بهترین شکل و زیباترین روند ممکن کار اخذ آرا در نهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه عباس‌آباد، تنکابن و رامسر، یازدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین شورای اسلامی شهر و روستا به نحو شایسته‌ای انجام شده است.

رییس ستاد انتخابات استان مازندران افزود: دشمن یک سال قبل فشارها و تحریم‌های اقتصادی را در کشور حاکم کرده بود تا مردم را نسبت به نظام بدبین کند و امروز مردم با حضور پرشور خود در انتخابات نشان دادند که دشمن راه به جایی نخواهد برد.

معاون سیاسی – امنیتی استان مازندران با بیان اینکه “مردم مازندران بر حسب تکلیف شرعی و دینی خود در انتخابات شرکت کرده‌اند”، ادامه داد: تا دو ساعت دیگر نیمی از آرای ریاست جمهوری در استان شمارش خواهد شد.

وی همچنین با تقدیر از نیروی انتظامی، بسیج و سپاه گفت: با همکاری این عزیزان انتخاباتی امن و قانونی در استان برگزار کرده‌ایم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد