تاریخ درج خبر : 1393/04/11
کد خبر : ۲۹۶۷۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید خبرنگاران از واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی یاسوج/ تصاویر

سایت استان: به مناسبت روز صنعت و معدن، تعدادی از خبرنگاران رسانه های استانی و خبرگزاریهای کشوری از برخی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک های صنعتی یاسوج بازدید کردند.

9376

مهندس سهراب بنام در بازدید از برخی از واحد های صنعتی شهرک صنعتی شماره سه یاسوج به مناسبت روز صنعت و معدن افزود: شناسایی واحد های صنعتی را که مستقر در شهرک های صنعتی و بازدیدهای شهرستانی برای فعال و راه اندازی کردن آن ها از اولویت های ماست.

وی اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت های بالقوه زیادی از جمله در زمینه نفت و گاز، کشاورزی و گردشگری است که باید برای به بالفعل تبدیل کردن این ظرفیت ها حمایت و کمک لازم صورت گیرد تا سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این استان حضور پیدا کنند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: واحد های صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی برای تخفیفات و حضور در نمایشگاه های بین المللی در اولویت قرار دارند.

بنام تصریح کرد: از پایان نامه های مرتبط با شهرک های صنعتی و حوزه صنعت این استان حمایت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای تسریع در زمان بهره براداری و واگذاری به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی این استان واحد های کارگاهی و سوله احداث و به متقاضیان سرمایه گذاری تحویل می دهیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تا کنون طی یک سال گذشته 18 واحد کارگاهی در سطح استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.

بنام عنوان کرد: طی سه ماه اول سال جاری در این استان پنج واحد صنعتی جواز تاسیس گرفتند و در شهرک های صنعتی مستقر شدند.

به گزارش ایسنا، در این بازدید مدیران واحد ها تولیدی و صنعتی مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند که بنام، مدیرعامل شرکت شهرکت های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با برخی از آنها مساعدت کرد و برخی دیگر را که نیاز به پیگیری داشتن را قول پیگیری برای رفع آنها داده است.

در استان کهگیلویه و بویراحمد 19 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که 12 ناحیه شهرک در فاز عملیاتی هستند و زیر ساخت های لازم در آنها ایجاد شده است که آماده واگذاری به سرمایه گذاران در این استان است.
عکس:عیسی فتحی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد