تاریخ درج خبر : 1393/04/11
کد خبر : ۲۹۶۸۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

جوابیه حوزه هنری استان به یک خبر

سایت استان: در پی درج مطلب با عنوان استان در چرام” href=”http://k-b.ir/295355″ target=”_blank”>حاشیه های مراسم یادبود شهادت رزمندگان تیپ ۴۸ فتح استان در چرام طی روزهای گذشته، حوزه هنری استان جوابیه ای را برای ما ارسال کرده است که عینا در پی می آید:

مدیر محترم سایت استان

سلام علیکم

احتراما پیرو درج مطلبی تحت عنوان استان در چرام” href=”http://k-b.ir/295355″ target=”_blank”>حاشیه های مراسم یادبود شهادت رزمندگان تیپ ۴۸ فتح استان در چرام خواهشمند است جوابیه مذکور را در آن سایت منتشر فرمایید.

در ابتدا از اینکه نویسنده این مطلب نسبت به شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دغدغه دارند، از ایشان سپاسگذاریم و این مطلب را نیز ناشی از دغدغه ایشان در این زمینه می پنداریم.

1- این برنامه با عنوان بیستمین شب خاطره و گرامیداشت پد خندق جلوه ای از مشارکت چندین دستگاه از جمله سپاه و فرمانداری چرام با حوزه هنری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده و این عمل به خودی خود اقدامی موثر و مفید است.

2- زمان برگزاری این برنامه هیچگاه از سوی این حوزه به تعویق نیفتاد و در زمان توافق شده برگزار شد.

3- مخاطبینی این برنامه همه اقشار مردم بودند و به ویژه خانواده های شهدا و جانبازان در این مراسم حضور داشتند.

4- برخلاف نظر نویسنده، این برنامه سیاسی نبود و شاهد آن برگزاری مراسم در یک روستا است زیرا اگر هدف سیاسی بود در یکی ازشهرهای بزرگ استان و با حضور مسئولین سیاسی برگزار می شد. ضمن آنکه سخنرانان این مراسم از آزادگان و حماسه سازان پدخندق بودند. و هیچ گونه نامی از دولتها و جناح ها در این برنامه برده نشد.

5- برگزاری مراسم های فرهنگی در روستاها و مناطق محروم خود ارزشی است که کمتر به آن توجه شده است.

6- امیدوارم نیت نویسنده از این مطلب آلوده به مسائل سیاسی و تغییر و تحولات مدیریتی نباشد.

حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • برديان گفت:

  من هم تو جلسه بودم واقعا جلسه خوب و پرباری بود .

 • منصف گفت:

  این چند سال تولیدات وکارها اقدامات و فعالیت هایی در حوزه هنری صورت گرفت که صادقانه ومنصفانه باید بگویم زحمات حوزه هنری ارزشمند و فراتر از استان بوده است .
  تاریخ قضاوت خواهد کرد و همه هم میدانند که در این چند سال حتی بیش از دستگاهایی که تنها عملکردشان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده ، حوزه هنری کارآمد تر بوده است .
  فعالیت های حوزه هنری متناسب با رسالت های حقیقی و اصلی اش شده است .
  دلیل این ادعا اعتماد مرکز و هنرمندان و مردم به حوزه هنری است .
  امروز غرض ورزی حسادت و خودکم بینی و عقده های شخصی ۴ یا ۵ نفر که ماهیت شان برای همه معلوم است باعث این جوسازی و هیاهو شده است که از ۴ ماه پیش از هر ترفند غیره اخلاقی برای تخریب این زحمت کشان صدیق استفاده کردند اما حقانیت و صداقت این عزیزان برای همه معلوم و آشکار شد .

پربازديد