تاریخ درج خبر : 1392/03/25
کد خبر : ۲۹۷۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ویژه انتخابات: فرماندار کهگیلویه: تاکنون تخلفی در برگزاری انتخابات گزارش نشده است

سایت استان: فرماندار کهگیلویه گفت: بیش از چهار هزار نفر کار برگزاری انتخابات در 194شعبه أخذ رأی در کهگیلویه را انجام می‌دهند و تاکنون تخلف انتخابات گزارش نشده است.

ابراهیم جعفری  اظهار داشت: روند برگزاری انتخابات در شهرستان به نحو مطلوب در حال انجام است.

فرماندار کهگیلویه با بیان این‌که پیام انتخابات امروز تلاش برای تحقق اهداف انقلاب است، تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه کهگیلویه بار دیگر با حضور شکوهمند پای صندوق‌های أخذ رأی عزم و اراده آهنین خود در پاسداشت نظام و انقلاب را به نمایش می‌گذارند.

جعفری افزود: پیام دیگر این حضور پرشور به مسئولان است که بدانند باید تا نهایت توان خادم مردم باشند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه انتخابات را یک تکلیف الهی دانست و گفت: انتخابات یک رکن از نظام و موجب تقویت نظام اسلامی می‌شود.

وی نظام را متعلق به همه ملت و آحاد جامعه دانست و ادامه داد: همه مردم باید در اداره کشور سهیم باشند و انسان‌های وارسته و عاقل هرگز شانه از زیر بار مسئولیت خالی نخواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه تعداد شعب أخذ رأی در شهرستان را 194 شعبه برشمرد و گفت: بیش از چهار هزار نفر کار برگزاری انتخابات را انجام می‌دهند.

وی افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف در انتخابات در سطح شهرستان مخابره نشده است و روند برگزاری انتخابات در هر چهار بخش فعال است.

جعفری حضور روستاییان در حوزه‌های أخذ شهری را یک مشکل خواند و گفت: حضور روستاییان غیر قابل انکار است و نمی‌توان همه آنان را مورد شناسایی قرار داد.

فرماندار کهگیلویه گفت: تا جاییکه در توان عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان باشد حضور روستاییان در شعب أخذ رأی شهری برای انتخابات شوراها کنترل می‌شود.

وی در ادامه افزود: تعداد 56 شعبه شهری و 138 شعبه روستایی کار جمع‌آوری آرای مردم را در سطح شهرستان کهگیلویه انجام می‌دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد