تاریخ درج خبر : 1391/06/25
کد خبر : ۲۹۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ساماندهی ورودی های شهر دهدشت نیازمند بودجه است

سایت استان: سرپرست اداره راه وشهرسازی کهگیلویه از راکد ماندن ورودی های شهر دهدشت خبر داد و گفت: به دلیل عدم اعتبار تکمیل این طرحها با مشکل مواجه شده است .
‘محمد حسین نصیری راد’روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مهمترین اولویت این اداره در سال جاری تکمیل ورودیهای شهر دهدشت است افزود: طرح ساماندهی ورودی ها به دلیل کمبود اعتبار هنوز پیشرفت قابل ملاحظه را نداشته است .

وی تصریح کرد: علاوه برکمبود اعتبار، وجود معارضات اجتماعی کشاورزان ،مشکلات فیبرنوری، گاز و آب کندی تکمیل اجرایس طرحهای طرح ورودی های دهدشت موثر بوده است.

نصیری راد اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل عملیات ساماندهی ورودیهای شهر دهدشت را 130  میلیارد ریال برشمرد و اظهار داشت: چنانچه اعتبارات لازم تزریق شود در آینده نزدیک شاهد بهره برداری کامل این طرحها خواهیم بود.

وی با اشاره به همکاری مسوولان استانی در تعیین تکلیف پیمانکاران دو طرح ورودی دهدشت بیان داشت: پیمانکار ورودی دهدشت – سوق انتخاب و در حال انجام عملیات ساماندهی است و طرح ورودی چرام- دهدشت نیز در مراحل برگزاری مناقصه است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کریم گفت:

    الهم صل علی محمد و آل محمد
    بالاخره از قشره فرهیخته و روشنفکرانه دانشگاهی ، منجییی برایه نجاته شهر دهدشت از دسته کهنه پرستی و قبیله گری
    وارده عرصه سیاست شد تا سیاسته شایسته سالاری را در این شهر بنا کند. به امید موفقیت تمامه روشنفکران و فرهیختگان برایه آباد کردنه دهدشته عزیز

پربازديد