تاریخ درج خبر : 1393/04/14
کد خبر : ۲۹۷۶۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

باقری:تأسیسات گردشگری برای ماه مبارک رمضان ساماندهی می شوند

سایت استان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه وبویر احمد از آماده‌سازی تأسیسات گردشگری این استان برای ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمود باقری اظهار کرد: به منظور ساماندهی و نظارت مطلوب بر خدمات گردشگری، با فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان، دستورالعمل فعالیت در تأسیسات گردشگری و مدیریت سفرهای تابستانی در این استان اعلام شد.

باقری افزود: با توجه به آغاز ایام میهمانی خدا همچون سال‌های پیش به منظور حفظ شئونات اسلامی، طرح مقابله با روزه‌خواری و مدیریت سفرهای تابستانی اجرا می‌شود و تا پایان ماه رمضان ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به همراهی دستگاه‌های همکار بیان داشت: نظارت بر تأسیسات گردشگری در این ماه با حضور نیروی انتظامی، اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و اتحادیه مربوطه انجام و طی آن اطلاع‌رسانی مناسب به زیرمجموعه‌ها صورت گرفته؛ ضمن اینکه برای رفاه حال گردشگران نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

این مسئول همچنین تصریح کرد: نحوه فعالیت واحدهای پذیرایی داخل و خارج شهر اعلام که تمام واحدهای مستقر در مراکز اقامتی ویژه پذیرایی از میهمانان مقیم و واحدهای پذیرایی بین راهی با رعایت مقررات مجاز به ارائه خدمات پذیرایی هستند.

باقری اضافه کرد: مسدود بودن شیشه‌های مشرف به خیابان و محل عبور عابران، رعایت ضوابط و شئونات اسلامی ایام ماه مبارک رمضان، از جمله این مقررات است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویر احمد با اشاره به واحدهای ورودی شهر تصریح کرد: تعدادی از ساندویچی‌ها و پزندگی‌های بیرون‌بر به صورت نوبتی مجاز به ارائه خدمات هستند و مراکز پذیرایی داخل ایستگاه‌های ترمینال‌های مسافربری و فرودگاه‌ها هم با اخذ مجوز لازم از ادارات مربوطه نیز می‌توانند به ارائه خدمات به مسافران بپردازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد