تاریخ درج خبر : 1393/04/15
کد خبر : ۲۹۷۸۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کلنگ ساختمان جدید ثبت اسناد استان به زمین زده شد

سایت استان: عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی از مسئولان این استان در یاسوج آغاز شد.

سعید محوری، مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: این ساختمان با اعتبار54 میلیارد و 500 میلیون ریال و زیربنای 3553 متر مربع در چهار طبقه ساخته می شود.

IMG_1545

وی با اشاره به اینکه هزینه احداث این ساختمان از محل اعتبارات ملی است، اظهارکرد: نوع سازه ای که در ساخت ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک به کار می رود بتونی بوده و تاسیسات مکانیکی آن نیز چیلر (تهویه مطبوع) خواهد بود.

محوری افزود: این پروژه از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله ای به پیمانکار واگذار شده و قرار است در 18 ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد با اشاره اینکه فضای قبلی اداره کل ثبت و اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد برای پاسخگویی و خدمات رسانی مطلوب به مردم مناسب نبود، بیان کرد: با بهره برداری از این پروژه خدمات رسانی در حوزه ثبت و اسناد بیش از پیش کیفیت بخشی خواهد شد.

همچنین پژمان نیک اقبالی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز در این مراسم گفت: به معماری ایرانی و اسلامی در احداث ساختمان های جدید توجه لازم صورت گیرد و معماری ساختمان ها در شهر یاسوج باید متناسب با طبیعت این شهر انجام شود.

IMG_1566

وی با بیان اینکه احداث ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد یک نیاز ضروری برای خدمات رسانی به مردم است، بیان کرد: این اداره کل از مراکز استراتژیک بوده و باید ساخت آن با کیفیت مطلوبی انجام شود.

نیک اقبالی اظهارکرد: هر چند امسال اعتبارات عمرانی کهگیلویه و بویراحمد از 190 میلیارد تومان به 136 میلیارد تومان کاهش یافت ولی روند ساخت و ساز پروژه های عمرانی در این استان متناسب با اعتبارات آغاز شده و به فعالیت خود ادامه می دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به حساسیت هایی که درباره انتخاب پیمانکاران پروژه های عمرانی در استان به وجود آمده نیز اشاره و و خاطرنشان کرد: انتخاب پیمانکاران طرح های عمرانی بر اساس برگزاری مناقصه انجام می شود.

نیک اقبالی اضافه کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و نوع پروژه های عمرانی و حجم کار در برخی از مواقع پیمانکاران متناسب با طرح انتخاب می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد