تاریخ درج خبر : 1393/04/14
کد خبر : ۲۹۷۸۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج در انتخاب مدیران استانی مورد مشورت قرار می گیرد

سایت استان: دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج گفت: وظیفه جنبش دانشجویی جراحی ساختار است.

محمد محمودی در مراسم معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج، اظهار کرد: این تشکل با داشتن تعداد سه هزار عضو از قوی‌ترین تشکیلات دانشجویی در جنوب غرب کشور است.

IMG_1648

وی با بیان اینکه با وجود همه برخوردها در هشت سال گذشته، این تشکل هیچ‌گاه کار و فعالیت را کنار نگذاشت، افزود: اکنون این تشکل در جایگاهی قرار دارد که برای انتخاب مدیران استانی از مرکز با ما مشورت می‌شود.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج اضافه کرد: از کسانی که بانی این برنامه بوده‌اند گلایه‌مند هستیم و جای بسی تأسف دارد که چرا امروز از همه سخن گفته شد و نامی از دانشجو نبردید.

محمودی تصریح کرد: اما دانشجو با همه ناملایمات باید زبان مطالبه‌گری داشته باشد و بتواند فقر و فاصله طبقاتی را فریاد بزند.

این فعال دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج تصریح کرد: وظیفه جنبش دانشجویی جراحی ساختار است و باید نقادی کنیم و از کسی نترسیم.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از مخالفت با تعیین برخی افراد به عنوان رئیس دانشگاه توسط این تشکل خبر داد و گفت: با بوستانی و با جریان اصلاح‌طلبی همراه شدیم.

محمودی در همین خصوص گفت: رئیس جدید دانشگاه آزاد یاسوج اهل معامله با کسی نیست؛ بلکه راه تعامل را در پیش خواهد گرفت.

وی در پایان با تمجید از رویکرد رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج، بیان کرد: جانی‌پور اصولگرای اعتدال‌گرا بود که وی را پذیرفتیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    اقا مقداد ایشان نگتن ازشون اجازه میگیرن.گفتن جنبش دانشجویی مورد مشورت همین

  • برادر گفت:

    این حرفهای مفت کجا پیداکردی برای مدیران از شما اجازه میخوان چقد برای خودش نوشابه باز میکنه پس آقای استاندار ونمایندگان چوب باقله هستن

پربازديد