تاریخ درج خبر : 1393/04/15
کد خبر : ۲۹۷۸۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد رئیس اتاق بازرگانی از کارخانه سیمان یاسوج

سایت استان: رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: برای ساخت و تکمیل نمایشگاه دائمی استان به پول نیاز داریم نه حرف و شعار.

جبار کیانی در نشست توسعه صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد، یکی از راه‌های توسعه امر صادرات در استان را وجود نمایشگاه دائمی عنوان کرد.

وی در این نشست با تسلیت به مناسبت درگذشت صنعت‌گر بزرگ کشور که در استان کهگیلویه و بویراحمد سرمایه‌گذاری کرده بود، اظهار کرد: مرحوم شریف بختیار با شرکت سینره یکی از بزرگترین صنعت‌گران کشور بود که در استان ما سرمایه‌گذاری کرده بود.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج خاطرنشان کرد: محصولات سینره در جهان حرف برای گفتن دارد و این نشان از درایت مرحوم شریف بختیار به عنوان یک صنعت‌گر بزرگ و خوش سلیقه بود.

کیانی با بیان اینکه بحث سرمایه‌گذاری در استان را باید جدی بگیریم، افزود: برای همین باید موضوع نمایشگاه دائمی را در استان جدی گرفت چرا که سرمایه‌گذاری و صادرات بدون نمایشگاه دائمی عقیم خواهد ماند.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با انتقاد شدید از برخی دستگاه‌ها همانند سیمان یاسوج که به عنوان سهامدار وارد موضوع نمایشگاه دائمی شده است، گفت: زمان زیادی است که ما را گرفتار بروکراسی اداری خود کرده‌اند چرا که وقتی کسی به عنوان سهامدار وارد می‌شود ابتدا باید پول بیاورد.

این مسئول در بخش خصوصی گفت: وضعیت زمین و فروش سهام باید تعیین تکلیف شود و پروسه‌ای برای جمع‌آوری منابع اولیه داشته باشیم تا استارت اجرای سوله مورد نیاز نمایشگاه را از همین ماه رمضان بزنیم.

وی با انتقاد از اینکه نباید بحث نمایشگاه دائمی استان را با مشکلات قبلی گره بزنیم، متذکر شد: اکنون برای ایجاد مقدمات اولیه و نصب سوله به پول نیاز داریم و با حرف و شعار کاری پیش نخواهد رفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با انتقاد از وضعیت کنونی نمایشگاه دائمی استان گفت: من فکر می‌کردم که بیشتر کارها انجام شده است و مشکلات را از پیش رو برداشته‌اید.

سید موسی خادمی گفت: نگذارید برای تکمیل این نمایشگاه کسی شما را سر کار بگذارد و در یک کلام برای انجام این کار بزرگ کار بچه‌گانه صورت نگیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد