تاریخ درج خبر : 1393/04/15
کد خبر : ۲۹۷۸۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برخی سهامدارن ضعیف باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان شده‌اند

سایت استان: مدیرعامل نمایشگاههای دائمی استان گفت: برخی سهامدارن ضعیف با احساس مصونیتی که برای خود قائل هستند باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان در یاسوج شده‌اند.

حسن وکیلی در نشست کارگروه توسعه صادرات کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به روند ثبت شرکت نمایشگاه دائمی استان در سال‌های گذشته افزود: کارهای مقدماتی این کار انجام شده و در شهریورماه نیز زیرساخت‌های اولیه کار مانند سوله راه‌اندازی خواهد شد.

وی اظهار کرد: برای گذر از مشکلات کنونی و سرعت بخشیدن به انجام این پروژه باید برخی موانع را از میان برداریم.

رییس مجمع امور صنفی پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر علاوه بر مجمع امور صنفی پیمانکاران استان، اتاق بازرگانی یاسوج، مجمع امور صنفی استان و شرکت سیمان یاسوج نیز از سهامداران شرکت نمایشگاه استان به شمار می‌آیند که متاسفانه سیمان یاسوج و مجمع امور صنفی توان پرداخت سهم آورده خود را ندارند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلات متعددی شده است.

وکیلی با بیان اینکه تشکلهای مذکور برای خود احساس مصونیت قائل هستند، تصریح کرد: همین مسأله باعث رکود در وضعیت نمایشگاه دائمی استان در یاسوج شده است.

وی با اشاره به آمادگی اعضای هئیت رئیسه شرکت نمایشگاه دائمی استان برای ورود تشکلهای با توان مالی به سرمایه‌گذاری در شرکت نمایشگاه دائمی استان اضافه کرد: بهترین مقطع برای پیشرفت در روند ساخت این پروژه در همین ایام است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد