تاریخ درج خبر : 1393/04/15
کد خبر : ۲۹۷۹۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کاهش 11 درصدی آمار ازدواج در کهگیلویه

سایت استان: رئیس اداره ثبت احوال شهرستان کهگیلویه از کاهش 11 درصدی واقعه ازدواج در این شهرستان طی سه ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

عیسی جوادی مهر در جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری 663 واقعه ازدواج در این شهرستان به ثبت رسیده است، افزود: این در حالی است که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 748 مورد بود.

وی همچنین با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری 61 مورد واقعه طلاق در این شهرستان به ثبت رسیده است، اظهار داشت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

جوادی مهر با اشاره به کاهش ولادت و افزایش وفات در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیان کرد: در این مدت 575 مورد واقعه ولادت و 118 مورد وفات در ثبت احوال کهگیلویه به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه مدت اعلام ولادت 15 روز و وفات 10 روز از زمان وقوع حادثه است، تصریح کرد: 98 درصد ولادت ها در شهرستان کهگیلویه در مهلت قانونی به اداره ثبت احوال اعلام می شوند.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان کهگیلویه حضور بهورزان و و خانه های بهداشت در روستاها را در خصوص ثبت به موقع وقایع ولادت و وفات مؤثر دانست.

جوادی مهر از صدور کارت شناسایی هوشمند تا پایان تابستان سال جاری در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: در این طرح کارت های شناسایی قدیمی جمع آوری شده و کارت هوشمند جایگزین می شود که صدور این کارت ها تأثیر بسزایی در خدمات رسانی سریع و مطلوب به مردم این شهرستان دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد