تاریخ درج خبر : 1393/04/16
کد خبر : ۲۹۸۲۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرب‌الاجل شهرداری به صنوف آلاینده یاسوج

سایت استان: شهردار یاسوج گفت: پایان تیرماه ضرب‌الاجل شهرداری برای جمع‌آوری صنوف آلاینده بلوار امام یاسوج حدفاصل فلکه عدل تا میدان استانداری است.

13930203000852_PhotoA

نشست شورای سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور همه اعضا و به ریاست استاندار برگزار شد.

در این نشست که هر یک از مسئولان در خصوص چگونگی و نحوه جابجایی صنوف آلاینده نظرات خود را اعلام کردند شهردار یاسوج نیز از اقدامات عملی که طی چند روز آینده در این خصوص صورت خواهد گرفت سخن به میان آورد.

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص با انتقاد از کسانی که در هنگام برخورد با این صنوف نقش واسطه را دارند، اظهار کرد: اگر برخی از وساطت‌های افراد نبود و در این راه دخالت نمی‌کردند اکنون بسیاری از صنوف آلاینده از شهر یاسوج خارج شده بودند.

شهردار پایتخت طبیعت ایران ادامه داد: پس از جلسات زیاد و کش‌داری که داشتیم موفق به جابجایی صنف نجارها شدیم همانند صنف جوشکاران که پس از ۱۲ سال رایزنی و کاری طاقت‌فرسا این اقدام صورت گرفت.

جاوید که در نشست شورای سلامت استان سخن می‌گفت، افزود: در خصوص جابجایی صنوف آلاینده بلوار امام تذکرات لازم را داده‌ایم و خود آن‌ها هم علی‌رغم اعتراضاتی که داشتند به این مهم پی برده‌اند که باید این مکان را ترک کنند.

شهردار یاسوج افزود: اکنون با جابجایی تعدادی از این صنوف آلاینده شاهد فعالیت تعدادی مغازه و فروشگاه خوب در آن مکان‌ها شده‌ایم.

وی گفت: اما به همه صنوف آلاینده این تذکر را داده‌ایم و خودشان هم می‌دانند که این تذکر آخر خواهد بود که تا پایان تیرماه باید حدفاصل فلکه استانداری تا میدان عدل را ترک کنند تا پس از این تاریخ شاهد حضور صنوف آلاینده در بلوار امام شهر یاسوج نباشیم.

شهردار یاسوج اولویت بعدی برای انتقال صنوف آلاینده را منطقه اکبرآباد و میدان آریوبرزن نام برد و گفت: صنوف آلاینده در این مناطق هم باید فکری به حال خود کنند چرا که اجازه فعالیت به آن‌ها پس از اخطارها داده نمی‌شود.

وی یکی دیگر از معضلات کنونی شهر یاسوج را وجود عمده‌فروشان در خیابان ۱۳ آبان ذکر کرد و گفت: جمعه بازار یاسوج هم اکنون با داشتن تعداد ۹۳۷ واحد بدون پروانه در بلوار قرنی از مشکلاتی است که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کند.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمدی گفت:

    سلام -جناب اقای جاوید امید است در همه امور موفق باشید به نظر من باید بخش نظار تی سیستم خو د را تقو یت نمایئد حا لا چند روز است که خیابان غزالی3 یک تیغ کشیداند و رها کر داند و مشکلات متعدد برای مر دم بو جو د اور داند وقتی از مردم سئوال کنی مردم می گو یند یک تا نکر اب اورده و حتی یک قطر ه نر یختندو تمام مردم شب خودرو خود را در خیا با ن پار ک می کنند

  • پایدار گفت:

    درود بر برادر جاوید

  • ناشناس گفت:

    خدای کار ندارم شهردار چ جناح و باندی دارد ولی واقعا با کلاس و محکم و اصولی کار میکنند..اصول اولیه یک شهر شیک رو رعایت میکنند..ترمینال..پیاده روه که باید ادامه پیدا کنه…ساماندهی صنفها…سر بلند باشن

پربازديد