تاریخ درج خبر : 1393/04/16
کد خبر : ۲۹۸۳۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بقایی: بانک مسکن بدهکار بزرگ بانکی ندارد

سایت استان: مدیر امور شعب بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک مسکن در این استان هیچ بدهکار بزرگ بانکی ندارد.

به گزارش سایت استان، احمدرضا بقایی در نشست رسانه ای  با خبرنگاران افزود: بانک مسکن به نسبت دیگر بانکها کمترین میزان معوقات بانکی را دارد.

IMG_1700

وی با بیان اینکه 2.5 درصد از تسهیلاتی که پرداخت کردیم معوق مانده است، اظهارکرد: پرداخت تسهیلات مسکن مهر آنقدر زیاد بوده که منابع و درآمدهای این بانک را نامتوازن کرده است .

مدیر امور شعب بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: وام‌های زیادی در بخش مسکن مهر پرداخت کردیم که متأسفانه اکنون که فصل برگرداندن آن تسهیلات است با مشکلات زیادی مواجه شدیم و بانک در این خصوص دست تنهاست و معوقات برگردن بانک افتاده است مسکن مهر بیشترین معوقات این بانک را به خود اختصاص داده است.

بقایی با بیان اینکه بدهکار بزرگ بانکی نداریم تصریح کرد: تسهیلات خوب در بانک مسکن برای ارائه به شهروندان از جمله تسهیلات اوراق و سپرده ساخت داریم.

وی ادامه داد: این بانک به کلیه تعهداتش در خصوص بافت فرسوده و جامعه هدف سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) عمل کرده است.

مدیر امور شعب بانک مسکن کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انحرافی در هزینه ‌کردن وام‌ها و تسهیلات پرداختی این بانک نداریم، بیان کرد: با نظارتی و هدایتی که همکاران ما بررداخت تسهیلات دارند وام‌ها در موارد مورد نظر استفاده می‌شود.

IMG_1702

بقایی رویکرد مجموعه مدیریتی، رویکرد مشارکتی است و امیدواریم با همکاری و تعامل کارکنان و مدیران بانک مسکن و مردم شاهد ارتقای کیفیت خدمات باشیم.

وی از وجود 11 شعبه بانک مسکن در استان خبر داد و افزود: در صورت دادن مجوز امکان افزایش شعب وجود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد