تاریخ درج خبر : 1393/04/16
کد خبر : ۲۹۸۳۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح ضیافت اندیشه ویژه دانشجویان دختر دانشگاههای استان آغاز شد

سایت استان: طرح ضیافت اندیشه ویژه دانشجویان دختر دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از یکشنبه شب در واحد علوم و تحقیقات یاسوج آغاز شده است.

حجت الاسلام حکمت هاشمی پور، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری در دانشگاه‌های آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این طرح با شرکت 360 دانشجوی دختر از دانشگاههای سراسر استان به مدت 14 روز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این طرح برنامه های آموزشی و فرهنگی در نظر گفته شده است،افزود: 6 واحد درسی شامل متون اسلامی، اخلاق اسلامی و انقلاب اسلامی برای دانشجویان شرکت کننده در این طرح در نظر گرفته شده که می توانند چهار واحد را انتخاب کنند.

حجت الاسلام هاشمی پور اظهارکرد: کرسی آزاد اندیشی، حلقه های معرفتی، محافل انس با قرآن، جلسات تفسیر قرآن، پخش و نقد فیلم، اردوهای سیاحتی و زیارتی درون شهرستانی از مهمترین برنامه هیا این طرح است.

وی ادامه داد: برنامه دعا و تجدید بیعت با شهداء در تپه نورالشهداء با حضور نماینده ولی فقیه از دیگر برنامه های فرهنگی این طرح است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری در دانشگاه‌های آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 150 نفر از دانشجویان شرکت کننده در این طرح در خوابگاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسکان داده می شوند.

حجت الاسلام هاشمی پور بیان کرد: در سطح کشور تنها استانی که امسال طرح ضیافت را اجرا کرده استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

وی ارتقای سطح اخلاقی و فقهی و قرآنی، افزایش بصیرت دینی و قرآنی، دشمن شناسی بر مبنای قرآن، تقویت گروههای فرهنگی، مطالعاتی، تقویت روحیه خود باوری و هویت بخشی انقلابی و قرآنی، انتقال مفاهیم والای قرآنی و دینی در فضای مناسب ماه مبارک رمضان را از اهداف این طرح عنوان کرد.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد