تاریخ درج خبر : 1393/04/16
کد خبر : ۲۹۸۳۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ضرب‌الاجل فرماندار گچساران به راهنمایی و رانندگی

سایت استان: فرماندار گچساران گفت: مکان تاکسی‌های برون شهری این شهر باید ظرف دو هفته آینده به محل مناسب‌تر تغییر یابد.

عبدالرحیم رحیمی در جلسه شورای ترافیک این شهرستان با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود، اظهار کرد: فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک از اولویت‌‎های کاری این شورا در شهرستان است.

وی افزود: با توجه به اینکه گچساران در مسیر ترانزیتی قرار دارد و از مسیر‏های پرتردد جاده‏های جنوبی کشور به شمار می‏آید باید در راستای کاهش تصادفات ادارات ذی‌ربط تلاش مضاعف داشته باشند.

فرماندار گچساران با اشاره به ساماندهی خودروهای مسافربری برون شهری و ایجاد ترافیک، با بیان اینکه خودروهای شخصی مسافربری برون شهری در جلو ترمینال گچساران موجب ایجاد مشکلاتی شده است، تصریح کرد: راهنمایی و رانندگی باید نسبت به مکان‌یابی و سامان‌دهی آن‎ها در یک مکان مناسب ظرف 2 هفته آینده اقدام کند.

رحیمی بیان کرد: مکان‎های پرتردد شهر باید با نصب سرعت‌گیر و علامت‎های سرعت‌کاه در سطح شهر در راستای جلوگیری از ترافیک ساماندهی شود.

وی با بیان اینکه توقف تاکسی‎ها در خیابان توحید یا بازار میوه فروش‌ها موجب بی‌نظمی و ترافیک در این قسمت شده است، گفت: باید هرچه سریع‌تر نسبت به ساماندهی و انتقال به مکان مناسب اقدام شود.

این مسئول با اشاره به مصوبات جلسه، عنوان کرد: باید هر چه سریع‌تر نسبت به نصب چراغ راهنما و دوربین مداربسته در چهارراه بنیاد شهید گچساران اقدام شود.

فرماندار گچساران ضمن گلایه از مسئولان به علت کاهلی در انجام مصوبات جلسات گذشته، متذکر شد: مصوبات جلسه شورای ترافیک بسیار مهم بوده و با توجه به اهمیت برگزاری این جلسات مسئولان باید نسبت انجام آن‎ها تلاش مضاعف کنند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد