تاریخ درج خبر : 1393/04/17
کد خبر : ۲۹۸۶۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

موفقیت های خوبی در بازپس گیری منابع طبیعی در استان حاصل شد

سایت استان: مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حفاظت از عرصه‌های طبیعی باید به خواست عمومی تبدیل شود.

سید محمدرضا جهان‌آرا ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت حفاظت از منابع طبیعی و فرهنگ‌سازی در این زمینه اظهار داشت: حفاظت از عرصه‌های طبیعی باید به خواست عمومی تبدیل شود.

IMG_0276

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به تلاش مستمر یگان حفاظت و پرسنل منابع طبیعی استان در حفاظت و تقویت منابع طبیعی گفت: خوشبختانه با تلاش یگان حفاظت و همکاری مراجع قضایی در ماه‌های اخیر در زمینه باز پس‌گیری مراتع ملی از چنگ زمین‌خواران و متجاوزان به عرصه‌های طبیعی موفقیت‌های چشمگیری حاصل شده است و هیچ حاشیه امنی برای افراد خاطی وجود ندارد.

جهان‌آرا با هشدار به کسانی که قصد تخریب و تجاوز به عرصه‌های طبیعی را دارند، عنوان کرد: متخلفان بدانند که به آنها امان نخواهیم داد و دیر یا زود در چنگ قانون گرفتار خواهند شد.

وی از اهالی روستاها و عشایر خواست تا هرگونه تخلف هرچند کوچک را به منابع طبیعی و یگان حفاظت اطلاع دهند تا با متخلفان برخورد قاطع و قانونی صورت گیرد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد اذعان داشت: خوشبختانه فرهنگ صیانت از منابع طبیعی در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص جوامع روستایی در حال افزایش است ولی باید به سمتی حرکت کنیم که عرصه بر متجاوزان تنگ شود و افراد هیچ حاشیه امنی پیرامون خود احساس نکنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد