تاریخ درج خبر : 1393/04/18
کد خبر : ۲۹۸۷۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر استاندار از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت خدمتی ماندگار به اقشار ضعیف جامعه است؛ تاکید کرد: این طرح فقط شعار نیست؛ بلکه یک اقدام عمیق و موثر در راستای بهبود وضعیت رفاهی جامعه است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان، سید موسی خادمی در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی با اشاره به نقش طرح تحول سلامت در کاهش هزینه های مردم، افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت از سوی دولت تدبیر و امید، سهم هزینه های درمانی بیماران را بسیار کاهش داده است.

IMG_2122

خادمی تصریح کرد: دولت با اختصاص بخشی از درآمد هدفمندی یارانه ها به حوزه بهداشت و درمان، طرح تحول نظام سلامت را اجرایی کرد تا مشکلات مردم در این حوزه اصلی رفع شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش سهم مردم از هزینه های بهداشتی و درمانی آرزوی دیرینه ای بود که دولت یازدهم بدون شعارگرایی و در راستای تحقق آن گام های اساسی برداشت و امروز نتیجه آن در زندگی مردم نمایان است.

وی بیان کرد: با وجود مشکلات ذاتی و عقب ماندگی در حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد طرح تحول نظام سلامت با تلاش مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان روند مطلوبی را طی می کند.

خادمی همچنین گفت: تصویب سند ملی امنیت غذایی کشور یکی دیگر از اقدامات موثر دولت در راستای بهبود وضعیت سلامت و رفاه جامعه است که نشان از نگاه جامع گرایانه دولت در بحث سلامت غذایی دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کارمند گفت:

  به داشتن این استاندار مفتخرهستیم ایشان با ذکاوتشان بارها براین نکته اشاره داشتند که کارمندان علوم پزشکی نسبت به سایرین بهترکارمیکنیم شاید دلیلش اینست که کارها تخصصی است و افراد متناسب با نیاز دستگاه بکارگرفته میشوندو در رفع نیاز مردم موفق هستند کاش مدیران و معاونان استاندارهم کمی به ذکاوت استانداربودند

 • ناشناس گفت:

  هم زحمتکشان ومدیران دانشگاه علوم پزشکی عالی کارکرده اند هم استاندار محترم خوب این موضوع را درک کرده اند همانگونهدمه وزیرهم ازروند اجرای برنامه راضی بودند کاش قدرزحمات پزشکان و ماماها وپرستاران و…را بیشتربدانیم

 • انشجو گفت:

  خداوند به همه مسئولین استان که دل در گرو سلامت مردم دارند توفیق بدهد از زحمات وتلاشهای شبانه روزی ریاست محترم دانشگاه سپاسگزاریم. واقعا تحول ایجاد کرده است.

 • رضا گفت:

  الحق که تلاش وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان شایسته تقدیر است و تحولات عظیمی در بهداشت و درمان بوجود آمده است. خدا قوت بده به عزیزان پر تلاش علوم پزشکی استان.

 • ناشناس گفت:

  انصافا تا الان تلاش خوبی انجام داده اند. ضمن خداقوت به آقای دکتر چمن و همکارانش . انتظار داریم که این روند همچنان تداوم یابد.

 • پرستار گفت:

  خدا را شکر یکی پیدا شد که ما پرسنل بهداشت و درمان چقدر زحمت میکشیم

 • توانابودهرکه دانا بود گفت:

  احسنت بر استاندار فهیم که در شناخت نیروهای زحمتکش هوشمند هستند

پربازديد