تاریخ درج خبر : 1393/04/18
کد خبر : ۲۹۸۸۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رمزگشایی فتاح محمدی از کندی تغییرات مدیران

سایت استان: معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نگاه‌ها به تغییر مدیریت در استان ما نه سیاسی و اجتماعی و نه علمی است بلکه نگاه‌ها به تغییر مدیریت‌ها خانوادگی است.

17008_188

فتاح محمدی  در نشست هم‌فکری حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تدوین دانشنامه فرهنگ و تمدن این استان با انتقاد از آنچه که او نگاه خانوادگی به تغییر مدیریت‌ها در استان دانست، افزود: متأسفانه نگاه به تغییر مدیریت‌ها در استان ما اکنون نه سیاسی و نه علمی و فرهنگی است بلکه رویکردها خانوادگی شده است.

وی افزود: در خیلی از مسائل اکنون می‌بینیم که نگاه سیاسی بر منافع ملی و استانی در کهگیلویه و بویراحمد ارجحیت دارد. نگاه ملی به استان نداشته‌ایم و همه نگاه‌ها همواره جریانی و گروهی و سیاسی بوده است.

محمدی تصریح کرد: تا هنگامی که این نگاه انحصارگرایانه را داشته باشیم توسعه استان محقق نمی‌شود. متأسفانه خواسته‌ها برای تغییر و تحولات در استان ما از مرزهای سیاسی و جناحی و حتی فرهنگی و علمی و اجتماعی خارج شده و تغییر مدیریت‌ها را تنها در چارچوب روابط شخصی و خانوادگی می‌بینیم.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بر اساس این سهم‌خواهی می‌بینیم که تداخل در امور قوا در استان ما به دلیل همین نگاه خانوادگی به مدیریت‌ها به وجود آمده است.

این مسئول ارشد استانی که در جمع برخی از پیشکسوتان فرهنگ و هنر استان و به دعوت حوزه هنری سخن می‌گفت، افزود: اکنون برای تغییر و تحولات در استان حتی یک نگاه سیاسی هم با یکدیگر در چینش مدیران متفق‌القول نیستند و اگر در جایی تغییرات به کندی صورت می‌گیرد به همین دلیل است که نظرات یکی نیست.

وی با ابراز اینکه بلوغ سیاسی در کشور و این استان آن‌گونه که باید وجود ندارد، تصریح کرد: شدت تغییرات در این استان از بسیاری استان‌های دیگر بیشتر و ممکن است این کار در جای خود از منظرهای مختلف هم خوب و هم بد باشد.

محمدی اسلام را دین رحمت و مرحمت دانست و گفت: باید در همه موضوعات از جمله در عرصه سیاسی، رحمت و مرحمت اسلام را در نظر بگیریم.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سرعت تغییر و تحولات را در کیفیت آنها مؤثر دانست و گفت: گاه آن‌چنان فشار برای تغییر و تحولات وارد می‌شود و افرادی منصوب می‌شوندکه پس از مدت کوتاهی پی می‌بریم افراد ناکارآمدی بوده‌اند یا اینکه از ظرفیت‌ها به درستی استفاده نشده است.

وی مشی دولت‌ها را با یکدیگر در تغییر مدیریت‌ها متفاوت دانست و گفت: باید بدانیم که این مشی در دولت اصلاحات و دولت احمدی‌نژاد و دولت روحانی با یکدیگر متفاوت است.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اصلاح طلب گفت:

  جناب حاجی عزیز
  با این حرفا ضعف مدیریت و کارکرد سیاسی شماپنهان نمیشود. توچکار داری به مدیران خانوادگی .مردم به تغییر رای دادنند. آستین بالا بزنید وقت تمام شد.

 • جليل گفت:

  گپ پیک و خالی زین هم وابی کار.
  په نیترید مدیریت کنید ول کنین بریت.

 • مظفر گفت:

  چه تیتر مسخره ای .
  این موضوع ارزش رسانه ای نداشت .

 • من گفت:

  فتاح جان فکر نان باش که خربزه آب است

 • ايثارگر گفت:

  به جای حرف زدن و منتظر دستور نمایندگان ، عمل کنید .
  در دوره استانداران و معاونان قبلی از این خبرها نبود ، چون استقلال کاری داشتند . اینقدر دربرار خواست نمایندگان کوتاه آمدید که حالا بدون اجازه شان آب هم نمی خورید، خودتان بانی و مسبب این وضعیت اید حالا هم همه چی قفل شده است .
  بابت این همه فرصت هایی که از دست می رود فقط نظام و مردم بدبخت استان هزینه اش را می دهند .

پربازديد