تاریخ درج خبر : 1393/04/18
کد خبر : ۲۹۸۸۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

احداث کارخانه فولاد و تراکتورسازی بهمئی به دلیل مشکل مالی منتفی شد

سایت استان: رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان بهمئی از منتفی شدن عملیات اجرایی کارخانه فولاد و تراکتورسازی این شهرستان به دلیل مشکلات مالی سرمایه گذار خبر داد.

index

جهانبخش چامی پور در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان بهمئی، اظهار کرد: برای تنظیم بازار شهر لیکک نیاز هست واحدهای تولیدی و بازارچه و جمعه بازار مستقر شوند.

وی افزود: احداث کارخانه فولاد و کارخانه تراکتور سازی به علت مشکلات مالی سرمایه گذاران این دو بخش منتفی شده است ولی یک سرمایه گذار یزدی قول داده کارخانه آجر پزی را در این شهرستان راه اندازی کند که اشتغالزایی 100 نفر را به دنبال دارد.

چامی پور تصریح کرد: متاسفانه همکاری مردم با اداره صنعت، معدن و تجارت و امور صنفی برای معرفی افراد متخلف در بازار بسیار ضعیف است ولی با همه این مشکلات در سه ماهه اخیر 1500 مورد بازرسی از صنوف بهمئی به عمل آمده است و 60 صنف متخلف شناسایی و به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شدند.

وی اظهار کرد: به‌مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 10 مغازه با سود هشت درصد فروش فوق العاده ارائه خدمات می‌کنند.

فرماندار شهرستان بهمئی نیز در این نشست گفت: باید دستگاه‌های متولی بر بازار شهر لیکک و بخش ها نظارت مداوم و مستمر داشته باشند و با افراد متخلف برخورد قانونی و جدی شود و بسیج اصناف می تواند در این زمینه نقش مهمی دارد.

حجت اله دلشاد افزود: درج قیمت بر روی اجناس و کالاها باید در تمام صنوف اجرا شود و بر واحدهای صنفی مانند جوشکاری‌ها, تعمیر‌گاه‌ها و تاکسی‌داران نیز نظارت شود.

در این نشست حمایت از تولید کنندگان داخلی، افزایش بازرسی‌ها, گشت مشترک با همکاری دستگاه های متولی کنترل بازار، تامین کالاهای ضروری مردم، تشویق واحدهای صنفی منصف و قانونمند و تنبیه واحدهای متخلف و گرانفروش، برگزاری همایش اصناف و ایجاد بازارچه دائمی و جمعه بازار از راهکارهای تنظیم و تعدیل بازار شهر لیکک ذکر شد.

منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهمئی گفت:

    یار در خانه و ما گرد جهان می چرخیم. اخوی بهمئی هم نفت داره هم معدن سلیستن به دلیل بی…. شما و امثال شماها هست که بهمئی محروم مانده است

پربازديد