تاریخ درج خبر : 1393/04/20
کد خبر : ۲۹۹۲۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دولت در بیان عملکرد و اطلاع رسانی ضعیف است/ توسعه استان شاخصی برای ارزیابی رسانه ها است

سایت استان: استاندارکهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد دولت گفت: این دولت درگیر بحث های گذشته و ساماندهی سیستم است و و تبلیغات و اطلاع رسانی در آن و دفاع از دولت و اعلام دستآوردهای آن بسیار ضعیف است.

سید موسی خادمی پنجشنبه شب در نشستی با خبرنگاران افزود: دولت در مهار تورم کاری بزرگ انجام داده و در کنار این جلوی رکود را نیز در اقتصاد و تولید گرفته است.

IMG_1898

خادمی همچنین به طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از اقدامات اساسی دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: آثار مثبت این طرح هر روز روشنتر و نمایانتر خواهد شد.

وی در ادامه با تکید مجدد بر اینکه معیار حرکت رسانه ها توسعه استان باشد، اظهار داشت: در این راستا رسانه ها به مسئولان استان کمک کنند و کمک شما به ما تعریف و تمجید از مسئولین نیست بلکه نقد دلسوزانه و پیشنهادهای کاربردی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تقویت عوامل همگرایی در استان تاکید کرد و گفت: توسعه استان محوری است که می تواند همه نیروها را به هم نزدیک کند.

وی بین داشت: کمک به توسعه استان تنها انتظاری است که از رسانه ها می رود و رسانه ها تا زمانی خوب هستند که به توسعه استان کمک کنند.

وی بیان کرد: اخبار، انتقادات، گزارشها، دشمنی ها و دوستی ها زمانی مفید و مطوب است که در راستای رشد استان باشد.

خادمی اظهار داشت: مطالب رسانه ها اگر غیر از این باشد و موجب کند شدن حکت توسعه استان شود، ارزشی ندارد.

دامن زدن به مسائل شهرستانی خط قرمز استان است

استاندار همچنین خواستار رفع مشکلات خبرنگاران در این استان شد و گفت: جلسات مربوط به مشکلات خبرنگاران در استان جدی تر برگزار شود و دستگاههای اجرایی مطالبات مطبوعات را پرداخت کنند.

IMG_1846

خادمی بر توزیع عادلانه آگهی ها تاکید کرد و بیان داشت: آگهی ها طبق ضوابط توزیع شود و براین کار نظارت دقیق صورت گیرد.

وی همچنین با بیان اینکه جلسات استانداری بر روی همه خبرنگاران باز است، گفت: رسانه ها در این جلسات حضور یابند و واقعیت های استان را بیان کنند.

خادمی دامن زدن به مسائل شهرستانی و قومی را خط قرمز استان عنوان کرد و بیان داشت: پرداختن به این مسائل جز اختلاف افکنی نتیجه ای ندارد و استان را نابود می کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد