تاریخ درج خبر : 1393/04/20
کد خبر : ۲۹۹۲۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست صمیمانه استاندار با رسانه های استان/ تصاویر

سایت استان: مدیران مسئول رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار و دیگر مسئولان ارشد استانی نشستی صمیمانه برگزار کردند.

IMG_1844

هر یک از اصحاب رسانه دغدغه‌هایی داشتند که برخی از آن‌ها با هم مشترک بود از جمله این که در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از هر چیز در عرصه رسانه‌ای مدیران ما رسانه‌گریز هستند یعنی از مواجهه با رسانه‌ها ابا دارند.

شریف اسلامی مدیر خبرگزاری مهر در استان کار خبرگزاری‌ها را در کهگیلویه و بویراحمد بسیار سخت ذکر کرد و گفت: حقوق خبرنگاران بسیار پایین دارد اما عشق و علاقه است که خبرنگاران همواره در کنار مردم و مسئولان هستند و در خبرگزاری‌ها خدمت می‌کنند.

این فعال رسانه‌ای استاندار و تیم ارشد استانی را همچون رودی دانست که جاری هستند و خبرنگاران مانند شن‌های کف رودخانه به زلال و شفاف شدن این حرکت کمک می‌کنند.

حسن وکیلی سرپرست روزنامه ابتکار در استان کهگیلویه و بویراحمد خبرنگاران را جزء نخبگان و عدالت‌پیشگان معرفی کرد و گفت: از مسئولان استانی خواهش می‌کنیم که خبرنگاران و اصحاب رسانه را به دلیل ناکارآمدی خودشان در مقابل هم قرار ندهید.

این فعال رسانه‌ای خطاب به مسئولان دولت اعتدال از آن‌ها خواست تا نسبت به خبرنگاران و عرصه رسانه‌ای اعتدال را پیشه کنند و فرصت بیان مطالب را از آن‌ها نگیرند.

سجاد نوبهار مسئول خبرگزاری تسنیم در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه نباید خدمات گذشتگان را زیرسؤال برد، گفت: اینکه برخی همکاران مطبوعاتی ما می‌گویند در دوره دولت گذشته برخورد با رسانه‌ها از نوع خطی و جناحی بود حرفی از اساس غلط است.

قائم مقام مدیرمسئول و سردبیر سایت استان نیز از پایین بودن آستانه تحمل مدیران سخن به میان آورد و عنوان کرد: برخی از مدیران و روابط عمومی ها وقتی خبری در مورد آنها منتشر می شود به جای ارسال جوابیه و تکذیبیه که در قانون هم آمده، اقدام به شکایت علیه رسانه ها می کنند.

محمود آرام افزود: البته بیشتر این مدیران بازماندگان دولت قبل هستند که می خواهند ضعف عملکرد خود را با شکایت و تهدید رسانه ها بپوشانند.

وی پیشنهاد داد این موضوع در شورای اداری استان و هم چنین شورای روابط عمومی های ادارات مورد بحث قرار گرفته و در خصوص تعامل با رسانه ها تدبیر بهتری اندیشیده شود.

در پایان این دیدار مسئولان رسانه های استان، به همراه استاندار و دیگر مدیران استانی افطار کردند.

گزارش تصویری از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد