تاریخ درج خبر : 1393/04/21
کد خبر : ۲۹۹۵۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

قرارداد ۳ میلیاردی ساماندهی رودخانه بشار یاسوج معلق شد

سایت استان: مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: قرارداد ۳ میلیارد تومانی ساماندهی رودخانه بشار به دلیل کمبود اعتبار معلق شد.
893068
علی لطفی در نشست ساماندهی رودخانه بشار یاسوج، اظهار کرد: سال گذشته پروژه دیوار سازی رودخانه تا مرحله مناقصه پیش رفت ولی وزارت نیرو اعلام کرد که اعتبار نداریم و قرارداد 3 میلیارد تومانی هنوز معوق است.
وی با اشاره به اینکه در طرح بشار اقدام عملی انجام نشده، عنوان کرد: اگر 20 سال دیگر روی این پروژه کار کنیم باز مشکل داریم.
لطفی با بیان اینکه ابراز کرد: تمامی ادارات و نهادهایی که به نوعی در زمینه ساماندهی رودخانه بشار مسئولیت دارند باید از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.
مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: برخی قسمت های رودخانه بشار محل دفع زباله های شهری شده و آب منطقه ای هیچ ابزارو دستگاهی برای جلوگیری از این موضوع ندارد.
لطفی با اشاره به ضرورت تلاش های مستمر شهرداری یاسوج برای ساماندهی رودخانه بشار، گفت: هیچ عزمی در این زمینه که شهرداری به وظیفه خودش عمل کند و بازرسی ایراد نگیرد، وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه در زمینه رودخانه بشار یک بستر فعال داریم و یک بستر متروکه، گفت: بستر متروکه به هر دلیلی تغییر مسیر داده و محدوده آن مشخص نیست و بعد از آن نیز در اختیار صاحب زمین است.
منبع: تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    اقای لطفی چه فایده ازطرفی پول بیت المال صرف ساندهی میشه وازطرفی در بالا دست پل بشار پیمانکار وابسته به فلان قدرت مدیریتی در برداشت مخلوط وتخریب پی دیوارهای حفاظتی و حائل از هیچ کوششی فروگذار نمیکند واز طرفی دیگر کارخانه های شن وماسه وابستگان اقای نماینده وبا چشم پوشی مدیران ارشد استانی رودخانه بشار را تا مرز نابودی برده اند ، کافیست این مدیران تا دوسال اینده بر مرکب قدرت سوار باشند تا ان روز فرزندان ما فقط نام وشاید عکسی از بشار را بتوانند نظاره نمایند و به صابری استاندار غیر بومی دلسوز درودی بفرستند که این نیز دیگر مرحمی نیست بر زخم های پیکر بیجان بشار

پربازديد