تاریخ درج خبر : 1393/04/23
کد خبر : ۲۹۹۸۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تعداد 600 نفر به مستمری بگیران بهزیستی استان افزوده شد

سایت استان: معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد از افزایش 600 نفری معلول مستمری بگیر این نهاد حمایتی خبر داد.

به گزارش سایت استان، خلیفه جمشیدی در حاشیه بازدید از مراکز تحت نظارت بهزیستی به خبرنگار سایت استان گفت: 600 نفر از افراد معلول شدید و خیلی شدید که از مدتها قبل در نوبت بودند با تلاشهای این معاونت از تیرماه سالجاری به فهرست مستمری بگیران بهزیستی استان اضافه شدند.

IMG_9596

وی تعداد کل افراد که که پرونده آنها در نوبت بود را 1400 نفر عنوان کرد و ادامه داد: از ابتدای انقلاب تا کنون بیش از 5000 نفر در این استان از بهزیستی مستمری دریافت می کنند که افزایش 600 نفری در سال جاری ناشی از تلاشهای فراوان مجموعه مدیریت استان است.

جمشیدی افزود: تعداد افراد چند معلولیتی در استان را یکهزارو 132 نفر عنوان کرد و افزود: رویکرد بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد برای تحت پوشش قراردادن افراد معلول بیشتر افراد و خانوارهای چند معلولیتی و یا معلولیت های شدید و خیلی شدید است.

IMG_1950
وی با بیان اینکه 103 معلول ضایع نخاعی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، عنوان کرد: علت بیماران ضایع نخاعی تصادفات جاده ای است که این امر هزینه های زیادی را بر خانواده های مددجو تحمیل کرده است.

جمشیدی تصریح کرد: هم اکنون 558 بیمار روانی مستمری بگیر در استان وجود دارد که 165 نفر در مراکز شبانه روزی نگهداری می شوند و 110 نفر نیز در مرکز روزانه ویزیت می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • معلول گفت:

  سلام این همایش ها عزل و نصب ها دیدار با معلولان به درد معلولان نمی خورد تابه حال ندیدم که هیچ کدام از مدیر کل های بهزیستی اشتغال معلولان را در اداره جات پیگیری کند فقط شعار میدهند خواهش حرفهایی کی میزنید عمل کنید خودم هشت سال است بیکار هستم چند مرتبه خواستم با استاندار دیدار داشته باشم اصلا به ما راه ندادند.

 • کرمی گفت:

  درود بر جمشیدی ،انسانی پاک و شایسته و با صداقت.

 • عباس گفت:

  تیم مدیریتی اقای اتابک تیم قوی است.

 • سجادی گفت:

  یک بهزیستی یک مدیرکل اونم اقای اتابک.

پربازديد