تاریخ درج خبر : 1393/04/23
کد خبر : ۲۹۹۸۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید خبرنگاران از مراکز تحت نظارت بهزیستی استان/ تصاویر

سایت استان: به مناسبت آغاز هفته بهزیستی برخی از خبرنگاران از مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی استان بازدید کردند.

به گزارش سایت استان، در این دیدار مدیرکل به همراه برخی از معاونان سازمان بهزیستی استان خبرنگاران را همراهی می کردند.

IMG_1927

در پایان این دیدار، مدیرکل و برخی از کارکنان بهزیستی با امام جمعه یاسوج دیدار کردند.

فضل الله اتابک در دیدار با امام جمعه یاسوج گفت: طلاق و اعتیاد دو معضل بزرگ استان هستند که با طراحی برنامه‌های متنوع به دنبال کاهش و مقابله با این دو آسیب اجتماعی در استان هستیم.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در مقابله با آسیب‌های اجتماعی دست تنها هستیم در حالی که بر اساس آنچه که مشخص شده است ۱۳دستگاه‌ در بحث کاهش و مقابله با معضلات اجتماعی وظیفه و نقش دارند اما متأسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد چنین رویه‌ای وجود ندارد و سازمان بهزیستی به تنهایی در این راستا فعالیت می‌کند.

IMG_1963

اتابک عنوان کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی، طرح ساماندهی کودکان خیابانی، طرح مداخله در خانواده‌های دچار بحران از برنامه‌های این سازمان است.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: آموزش مهارت‌های زندگی از مقاطع ابتدایی تا دانشگاه از برنامه‌های این سازمان است به طوری که با نصب تابلوها و کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه و افزایش مطالعه خانواده‌ها به دنبال اجتماعی کردن مقابله با گرایش به مواد مخدر افراد هستیم.

همچنین امام جمعه یاسوج در دیدار گفت: : قبل از اینکه افراد دچار آسیب‌های مختلف اجتماعی شوند باید آنها را آموزش داد چراکه آموزش و‌ ارتقای سطح آگاهی مردم، جامعه را نسبت به اینگونه معضلات اجتماعی واکسینه خواهد کرد.

حجت الاسلام حسینی افزود:  هر کس مسلمان است نسبت به سایر مسلمان‌ها و جامعه خود مسئول است، بنابراین در مقابله با آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق روحانیون، دانشگاهیان، صدا و سیما و همه دستگاه‌های دولتی وارد شوند و سازمان بهزیستی را تنها نگذارند.

حسینی ادامه داد: سازمان بهزیستی با افراد ناتوان در زمینه‌های مختلف سروکار دارند بنابراین می‌طلبد که همه افراد جامعه این سازمان را یاری کنند چرا که یک دست صدا ندارد.

گزارش تصویری از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ugd گفت:

  مدیر توانا و سخت کوشی هست و کارهای فرهنگی زیادی انجام داده

 • موسوی گفت:

  سلام

  اقای اتابک از بین مدیران کل استان امید ما به شماست

 • خاقانی گفت:

  احسنت بر مدیر توانای بهزیستی اقای اتابک .

 • اوا گفت:

  خبرنگاران در انعکاس توانمندی های معلولان چکار کردن فقط بلدند بازدید کنن و عکس بندازن این هم شد خبر؟؟؟؟/

 • ناشناس گفت:

  در بعضی از عکسا حرمت مددجویان حفظ نشده نیازی نیست هر عکسی منتشر بشه عکس خوابیدن معلولان با این وضع میخواد چه چیزی رو به مخاطب برسونه!!

پربازديد