تاریخ درج خبر : 1393/04/23
کد خبر : ۲۹۹۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار استاندار با مردم و مسئولین بخش پاتاوه/تصاویر

سایت استان: عزت اله محسنی پور

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تنی چند از مسئولین استان و شهرستان دنا با مردم بخش پاتاوه دیدار داشتند.

IMG_5061

این دیدار روز یکشنبه از ساعت 17  به دعوت شهرداری و شورای شهر پاتاوه از استاندار و معاونین و برخی مدیران استانی و شهرستان دنا در مسجد صاحب الزمان (ج) انجام گرفت.

استاندار در سخنانی اعلام کرد، قول می دهیم که آنچه در اختیار داریم و باید توزیع کنیم، عدالت را رعایت  کنیم و متناسب با نیازهای هر منطقه تقسیم عادلانه انجام  دهیم و مهمترین اصل، نیز رعایت عدالت است.

سید موسی خادمی بسترهای توسعه را فراتر از تخصیص بودجه خواند و گفت: هر مکان دارای نماهای دور و نزدیک هست که نمای دور هر منطقه وضعیت طبیعی و بهره مندی از منابع طبیعی و آب و هوا و … است و نمای نزدیک میزان بهره مندی و استفاده از این منابع و ایجاد بسترهای توسعه است و بسترهای توسعه باید از کانون خانواده ها و ایجاد فرهنگ کار وتلاش و پس انداز و درآمد شکل بگیرد.

وی وجود امکانات در زندگی روزمره را لازم و ضروی دانست و گفت: باید به صورت درونی و ذاتی توانمند باشیم و با کار کردن و درآمد زایی و استفاده بهینه از منابع، بسترهای توسعه پایدار را به وجود آوریم و توسعه همراه با بسترهای توسعه، پایدار و مفید هست.

استاندار، شهر و بخش پاتاوه را دارای قدمت تاریخی و فرهنگی خواند و خطاب به مسئولین گفت: شهر پاتاوه دارای جایگاه والایی از لحاظ تاریخی و فرهنگی است و باید تلاش شود در جایگاه مناسب خود قرار گیرد.

رسیدگی به مشکلات بخش پاتاوه، استقرار ادارات در شهر پاتاوه و توجه به رونق کشاورزی و خدمات عمومی در این بخش از جمله تاکیدات استاندار در این دیدار بود.

معاون عمرانی استاندار نیز شهرستان دنا را یکی از شهرستان های ممتاز و با استعداد های طبیعی و انسانی و دارای موقعیت استراتژیک دانست و گفت : شهر پاتاوه با موقیت مکانی مناسب پتانسیل خوبی برای رشد و آبادانی بیشتر را دارد.

نیک اقبالی گفت: احداث سد خرسان 3، مشکلات عدید ه ای برای دهستان سادات محمودی بوجود می آورد که با پیگیری استاندار سعی شده است بیشترین بازدهی با کمترین خسارت را داشته باشیم.

وی اعلام کرد تا قبل از استاندار کنونی این پروژه به حال خود رها شده بود و کسی به مشکلات و آثار این پروژه توجهی نداشت و اکنون آقای خادمی پیگیر مسائل این سد بوده و سعی می شود در احداث این سد به موضوع گردشگری و کمترین میزان هزینه آن برای مردم توجه کافی شود.

در این دیدار فرماندار شهرستان دنا به همراه چند تن از مسئولین نیز ایراد سخن کردند که اهم مشکلات شهرستان دنا و بخش پاتاوه را که شامل: توجه جدی به توسعه محور یاسوج به اصفهان، توسعه راههای روستایی،عدم وجود آتش نشانی، عدم استفاده بهینه از آب رودخانه بشار در رونق بخش کشاورزی را گوش زد کردند.

در این سفر نیزبا حضور استاندار و مسئولین، بیمه تامین اجتماعی شعبه پاتاوه افتتاح و شروع به کار کرد. در ادامه نیز از حاشیه رودخانه بشار و  روند اجرا و پیشرفت استخر شنا این شهر بازدید شد.

دیدار با خانواده شهداء و بررسی مشکلات مردم از نزیک از اهم برنامه های این سفر پنج ساعته استاندار و همراهان به شهر پاتاوه بود.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    شهردار که خوبه شهر هم خوبه بخشدارهم همینطور ما که آخرت را در پیش داریم درست قضاوت کنیم

  • دنا گفت:

    دلم برا پاتاوه میسوزه که نه شهردار خوب دار ه ونه بخشدار خوب

  • ناشناس گفت:

    به نظر شما این سفر ها ره آوردی وسودی هم به حال این مناطق دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا صرفا ماموریتی است و بس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پربازديد