تاریخ درج خبر : 1393/04/24
کد خبر : ۳۰۰۱۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

حکم رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور برای یک مدیر هم استانی

سایت استان: طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور، ” اسکندر یارنسب ” مدیرکل تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بعنوان عضو شورای هماهنگی امور موزه های کشور منصوب شد .

19708_477

در  این حکم آمده است :

جناب آقای اسکندر یارنسب
مدیرکل محترم تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور

با سلام

شناساندن و حفظ فرهنگ اصیل و ماندگار کشور عزیزمان ایران و معرفی ارزشهای معنوی و آثار آن در قالب گنجینه ای ارزشمند بنام موزه فرصت بی بدیلی است برای خدمت و تلاش که موجب درخشش و اعتلای فرهنگ جامعه می شود .

برنامه ریزی ، هماهنگی و سازماندهی جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی موزه ها ، مستلزم همکاری و همسویی و انسجام برنامه های اجرایی تمامی دستگاهها و نهادهای مرتبط با امر موزه و موزه داری در کشور می باشد .

در این راستا با توجه به مسئولیت تعهد و سوابق اجرایی جنابعالی در حوزه امور فرهنگی به موجب این ابلاغ به سمت عضو شورای هماهنگی امور موزه های کشور منصوب می شوید .

توفیق روز افزون شما را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور از خداوند منان خواهانم.

مسعود سلطانی فر

گفتنی است یارنسب از مدیران توانمند هم استانی و از فعالان فرهنگی در کشور است که از سال 1383 تاکنون بعنوان مدیرکل تبلیغات و مراکز فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران منشاء خدمات فراوانی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از ایثارگران بوده است .

در کارنامه یارنسب ، عضو شورای عالی یادمان سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جانشین کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی کشور ، عضو شورای عالی تبلیغات محیطی سازمان زیبا سازی شهرداری تهران ، رئیس کمیته فنی پردیس شهدا در دانشگاههای کشور ، دبیر ستاد بزرگداشت روز شهید ، مدیرموزه های شهدای کشور ، دبیر جشنواره های ملی هنرهای تجسمی هنرهای تجسمی ،هنر ایثار ،فجر آفرینان و آزادگان ، دبیر بیش از 30کنگره ملی و 2کنگره بین المللی ،رئیس کمیسیون هنرهای تجسمی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و رئیس کمیته فنی یادمانها و امور گلزارهای سراسر کشور دیده می شود.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد