تاریخ درج خبر : 1393/04/24
کد خبر : ۳۰۰۴۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز طرح مرمت بیمارستان امام خمینی (ره)دهدشت

سایت استان: رییس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت گفت: تعمیرات بخشهای مختلف این بیمارستان در راستای ارتقا کیفیت هتلینگ این بیمارستان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال آغاز شد.

سید امین یوسفی نیا افزود: همزمان با شروع طرح تحول نظام سلامت ضرورت ارتقا کیفیت خدمات هتلینگ در بیمارستان ها با تامین اعتبار لازم ازسوی وزارتخانه در بیمارستانهای دولتی نیز آغاز شد.

وی اظهار کرد: تعمیرات بخش اطفال آغاز شده و در فاز بعدی با توجه به اهمیت بخش زایشگاه بیمارستان نیز توسعه و بازسازی خواهد شد.

یوسفی نیا تصریح کرد: براساس برنامه زمان بندی پیش بینی می شود تا پایان شهریور 30 درصد کل تعمیرات هتلینگ بیمارستان انجام شود.

وی عنوان کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت دارای شش پزشک عمومی و 35 پزشک متخصص است که با 220 تخت جمعیت چهار شهرستان کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی را پوشش می دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    در مورد پزشک عمومی حرف ایشان دور از واقعیت است در واقع فقط 2 پزشک عمومی در این بیمارستان دارای ارتباط استخدامی محکم هستند و بقیه نیروهای موقتی وحتی بدون قرارداد هستند و هر وقت بخواهند قطع همکاری میکنند وسالهاست که این بیمارستان از این وضع در رنج است و مسئولین کاری نمیکنند

  • کارمند گفت:

    احسنت بر مدیران دانشگاه علوم پزشکی و مدیران شبکه کهگیلویه

پربازديد