تاریخ درج خبر : 1393/04/25
کد خبر : ۳۰۱۱۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از نیروی انتظامی

سایت استان: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از عدم همکاری نیروی انتظامی استان با این نهاد انتقاد کرد.

به گزارش سایت استان، ولی دهبانی نژاد در جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بازرسان تعزیرات حکومتی در حین انجام وظیفه توسط متخلفان مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند و نیروی انتظامی نباید تنها به عنوان ضابط دادگستری باشد بلکه در بازرسی‌هایی که از سطح شهر به عمل می‌آید همکاری لازم را انجام دهند.

IMG_2109

دهبانی‌نژاد افزود: حضور نیروی انتظامی در کنار بازرسان برای نظارت و کنترل بر بازار باعث جلوگیری از ایجاد مشکلات برای بازرسان و در نهایت کنترل دقیق بر بازار می‌شود.

وی عنوان کرد: حتی برای این موضوع حاضر به پرداخت حق الزحمه ماهانه 250 هزار تومانی به نیروی انتظامی هستیم اما متاسفانه حتی یک سرباز هم برای این موضوع به ما داده نشد.

رئیس تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز مدتی است که تصویب و لازم‌الاجرا شده اما ما در این استان در سازمان اموال تملیکی با مشکل مواجه هستیم که این موضوع بسیار نگران کننده و جای تاسف دارد.

وی افزود: در قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز حداکثر مجازات 15 سال است اما در بسیاری از موارد ما به دلیل تخلف اقتصادی از این جرم بزرگ عبور می‌کنیم.

این مسئول اذعان کرد: تعزیرات حکومتی استان با حداقل توان خود در حال اجرای وظایف و نظارت دقیق بر بازار است که امیدواریم نیروی انتظامی ما را در انجام وظایف و رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا و ارز کمک کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بنظر من مبا رزه با گرانفروشی فساد اخلاقی مواد مخدر نظارت و کنترل بر بازار بایستی بعهد ه سپاه پاسداران و بسیجیان سلحشور گذاشته شود. همانطوری که در جنگ 8 ساله ثابت کردند.

 • ناشناس گفت:

  این یک موضوع واقعی است که نیروی انتظامی فقط خود را مسئول حفاظت از مقر خود و تا حدودی اوامر قضایی میداند و دیگر خیلی به نیاز های مهم جامعه از جمله نظم بازار ندارد
  اگر بشه این وظیفه به سردار امیری واگذار تا معنی تنظیم آن هم به معنایی درست را مردم لمس کنند

 • محسن گفت:

  سلام حاجی .
  نیرو برا استخدام نیاز ندارید ؟

پربازديد