تاریخ درج خبر : 1393/04/29
کد خبر : ۳۰۱۷۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

«چرا جان 5 نفر را به خطر بیاندازم؟ چون با معاون استاندار طرفی»

سایت استان: وقتی مسئول یا مدیری تفاوت شخصیت حقوقی و حقیقی خود را نداند، گاهی به قیمت از دست دادن جان مردم تمام می‌شود.

به گزارش سایت استان، خودروی سواری آقای وحید محمدی‌تبار مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد در منطقه کریم‌آباد معرف به ده عربها در محور ارتباطی یاسوج به گچساران به علت پاره شدن تسمه پروانه، متوقف می‌شود.

این گزارش حاکی است، آقای محمدی‌تبار به صورت تماس تلفنی توسط یکی از اقوام یا دوستان خود از یاسوج، تسمه‌ای تهیه و از سواری تاکسی بین شهری می‌خواهد که هر چه سریعتر آن را به وی برساند.

بر اساس مشاهدات و صحبتهای خبرنگار سایت استان که از قضا خود مسافر این تاکسی به مقصد دهدشت بوده، فردی که تسمه پروانه را به راننده تاکسی داده است گفته بود که آقای محمدی‌تبار معاون استاندار است و مهم نیست چقدر طول بکشد ولی فقط امانتی را در مسیر به وی برسانید.

این گزارش حاکی است، در بین مسیر آقای محمدی‌تبار بارها با راننده تاکسی تماس گرفته و می‌گوید:”اصلاً با سرعت 200 کیلومتر در ساعت خود را برسانید، من معاون استاندار هستم”.

خبرنگار سایت استان می‌گوید: راننده تاکسی در تماسهای مکرر این به اصطلاح معاون استاندار می‌گفت: که من مسافر دارم و نمی‌توانم جان آنها را برای شما به خطر بیاندازم اما باز تماس ها و اصرارهای معاون استاندار که بعدها مشخص شد وحید محمدی‌تبار مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری است، تمام شدنی نبود.

به گفته خبرنگار سایت استان، شاید نزدیک به 20 بار آقای محمدی‌تبار در طول مسیر با راننده تاکسی تماس گرفت. وقتی به راننده اعتراض کردیم که سرعت او بسیار زیاد است آن وقت راننده که از سرعت زیاد خودش هم ترسیده بود، قضیه را برای مسافران بازگو کرد و گفت: “پشیمانم که تسمه را گرفتم، می‌ترسم جان خودم و شما را به خطر بیاندازم. این ماشین تنها دارایی من است اگر تصادف کنم، همه چیز را از دست خواهم داد”.

بر اساس گزارش خبرنگار سایت استان، بعد از یک ساعت و نیم و با سرعت نزدیک به 130 کیلومتر در منطقه کریم‌آباد به آقای محمدی‌تبار رسیدم و این در حالی بود که وی راننده را دعوا کرده و می‌گفت: “چرا دیر آمدی؟ مگه بهت نگفتن معاون استاندار منتظرته؟” راننده در جواب آقای محمدی‌تبار می گفت: “چرا جان 5 نفر رو به خطر بیاندازم؟ و وی در جواب گفت: چون با معاون استاندار طرفی”.

خبرنگار سایت استان که خود شاهد درگیری لفظی آقای محمدی‌تبار با راننده بود خود را معرفی کرد و گفت:”با چه حقی جان ما را معامله می‌کنی؟” که آقای به اصطلاح معاون گفت: “هر کسی هستی باش. با چه جرأتی به من تذکر می‌دهی؟”

به گزارش خبرنگار سایت استان، با این همه عجله و به نوعی بازی کردن با جان مسافران و همچنین مماشات راننده تاکسی بین‌شهری، جالب آنجا بود که تسمه به خودروی آقای به اصطلاح معاون استاندار شما بخوانید مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری استان، نخورد و همه هاج و واج مانده بودند.

گفتنی است حال جای این سئوال باقی است وقتی مدیری جایگاه شخصیت حقوقی با حقیقی خود را نداند، اینچنین به راحتی با جان مردم بازی می‌کند و یک قورت و نیم‌اش هم باقی است جناب آقای استاندار!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • باشتی دوست محمدی تبار گفت:

  شما دست اندرکاران سایت یک مشت عقده ای هستید که از بد حادثه یکی مثل محمدی تبار با زبان روزه در راه مانده اند و شما هم شرارت به خرج داده اید و از حرف های ناشی از خستگی یک نفر سوء استفاده کرده اید؟؟؟؟
  شما ماهیت پلید خودتان را نشان دادید که به دنبال چی هستید. امثال محمدی تبار باید به هوش باشند تا به شما و امثال شما اعتمادی نکنند.

 • کر ضرغام آباد گفت:

  که په مردک تاس احمدی کامنتل بزن ایماخوهالوخرزاییم چه ایکنی………..

 • ناشناس گفت:

  آقای منصور نژاد متشکر صادقانه بگویید تسمه برای چه نوع خودروی بود و آقای محمدی تبار برچه خودروی سوار بودند این صداقت شما را اثبات می کند زیرا فکر کنم محمدی تبار سوار بر خودروی …. …. بوده است؟ فکر نکنم یک خبرنگار فقط دنبال ایجاد خبر باشد تا مردم بخوانند

  • ماشین خوبـــــــــــــــــــــــــــــــ گفت:

   ماشینی که تو اون حوالی تا نورآباد تسمه پروانه اش گیر نیومده احتمالا شاسی بلند و … بوده و یحتمل دولتی ….

 • منصور نژآد گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر از سایت استان چون اینجانب همراه و شاهد ماجرا بوده ام عین واقعیت را میگویم و از شما تقاضا دارم آنرا منتشر کنید :
  حدود ساعت ۶ عصر بود که ماشین آقای محمدی تبار در مسیر گچساران خراب شده بود (عربها کوپن) من ایشان را دیدم و ایستادم و پرسیدم چه شده گفت تسمه ماشین پاره شده و من بواسطه دوستی و شناخت سیاسی که از ایشان داشتم سعی کردم کمک کنم. بعد من رفتم کوپن چند تا تعمیر کار و مغازه پرسیدم گفتند ایجا گیر نمی آید . زنگ زدم باشت و گچساران و نمایندگی نورآباد متاسفانه گیرم نیامد. زنگ زدم یاسوج پسر عمویم و ایشان از آقای مسرور خریدن و حدود ساعت ۷ عصر آنرا به راننده ای سر ایستگاه تحویل دادن و گفتند به آدرس ما تحویل بدن. حدود ساعت ۹ شب با راننده تماس گرفتم وکجایی گفت هنوز یاسوجم عصبانی شدم و گفتم مگه ۲ ساعت پیش قرار بود حرکت کنی ؟؟. خلاصه راننده ساعت ۱۰ . ۴۵ دقیقه شب رسید و تسمه را تحویل دادن بعد ۴ ساعت . و خدا شاهد است آقای محمدی تبار حتی اسمش را هم نگفتند و چه رسد به اینکه بگوید من مدیر کل هستم .
  حال آدمی با زبان روزه توی گرمای ۴۶ درجه از ساعت ۶ تا ۱۱ شب معطل شده و حتی یکبار هم نگفته من فلان ام یا چنان ام . چرا با آبرو افراد بازی میکنید؟
  شخصیت و منش محمدی تبار اینگونه نیست که از موقیعت اداری و سیاسی خود استفاده کند چه رسد به سو استفاده . شماره من ۰۹۱۷۳۴۲۲۷۵۳ است اگر شک و شبهه ای دارید تماس بگیرید.
  با تشکر منصور نژاد

  +توضیح مدیرمسوول: گفته شاهدان و حاضران در خودرو کمی با اظهارات شما مغایرت دارد و وظیفه ما تنها انتشار واقعیت و اطلاع رسانی است. جهت بیان نظرات مختلف نظر شما تایید و منتشر می شود و درصورتیکه باز هم نظری برخلاف برداشت ما اگر دریافت شد حتما منتشر می کنیم.

 • ناشناس گفت:

  از اقای محمدی تبار با عقیده افراطی اصلاح طلبی ایشان همچنین کارهایی بعید نیست این یک مورد خوب است در مورد ایشان

 • بهرام پارسا گفت:

  برای خودم که چنین مسئولینی دارم که داعیه ی خدمت به من را دارند اگر قضیه صحت داشته باشد که با علائم ونشانه ها احتمالا” درست است باید افسوس وتاسف خورد .درضمن این خودش جرم است و دادستان استان بعنوان مدعی العموم میتواند از ایشان شکایت نماید .

 • كارمند گفت:

  خبرنگار محترم سایت درست میفرمایند ایشان شخصی …….و فاقد معیارهای یک……. نیز می باشد چرا مدیر سایت برعلیه کس دیگری مطلب نمی زند متاسفانه برخورد اقای………. بارهای بار دل مردم استان را به درد اورده است به لحاظ تخصص و تجربه از کمترین نتقطه قوتی نیز برخوردارنمی باشند متاسفم برای استاندار و تاجگردون بد جوری باختند

 • احسان گفت:

  اگه واقعا چنین رفتاری را مرتکب شده واقعا مایه تاسف وشرمساری است پس باید سریعا عذرخواهی کند

 • من گفت:

  بروید گذشته این …………….. را درآورید ایشان از کسانی است که اصلتا برای مردم هیچ ارزشی قایل نیست و برای اربابان دون خود از هیچ ضربه ای با …… و …….. و ……… مردم فروگذار نبوده است .(دانشگاه یاسوج انجمن به اصطلاح اسلامی ) بقیه مطالب هم بین خودش و خدایش

 • سلام جناب اقای ارام از چی می ترسی که کامنت مرانزدی واقعا که

 • عادل گفت:

  دوست عزیز اغراق نفرمایید تا ده عربها اگر با سرعت 80 کیلومتر برانید یک ساعت وربع میرسید

 • وحید محمدی تبار گفت:

  بنام خداوند قلم
  بسیار خرسندم که در استان ما رسانه ها و خبرنگرانی هستند که بر کار و رفتار مدیران و مسئولان نظارت و دقت دارند و آنها را به نقد و پاسخگویی می کشانند. این مایه نشاط و زمینه تعالی استان خواهد بود . تشکر می کنم از مدیر محترم سایت وزین استان که با ذکاوت خاص ! در انجام رسالت مطبوعاتی خویش به این موضوع پرداختند و در این ماه مبارک رمضان که فصل تزکیه روح و کنترل نفس است تلنگری به حقیر وارد آوردند که بیشتر در رفتار و گفتار خود دقت نمایم.در مورد صحت و سقم مطلب فوق، به حکم انصاف ، سخنی نمی گویم و آن را به وجدان پاک مدیر سایت و شاهد عینی ماجرا و همسفر بنده که اتفاقا از اهالی پرسابقه عرصه خبر و رسانه است( جناب آقای محمد پور فتح ) می سپارم.
  من ، وحید محمدی تبار هستم نه بیشتر و نه کمتر و مدیر بودن و مسئولیت داشتن را جز خدمت به مردم و نظام ، مایه غرور و فخر ندانسته و هویت شخصی خودم را بهتر می پسندم تا صفت حقوقی خویش را
  که این القاب و عناوین نیز می گذرد و آنچه ماندار است رفتار و کردار ماست.
  همه اطرافیان ، دوستان ، فامیل و همکاران و کارمندان بنده خوب واقفند که چقدر به مدیر کلی و مسولیت خود دلبسته ام !
  من یک ساعت قلم زدن در رسانه ای آزاد و مستقل را بر سالها معاون استاندار بودن ترجیح میدهم چون خداوند به قلم سوگند خورده است و قلم مقدس است و نباید با حب ، بغض و مطامع دنیوی و منافع شخصی آلوده شود.

  • دوست گفت:

   خمونیم وت بعید نیست

  • بهزاد کاظمی گفت:

   جناب ذکاوت عزیز
   سرکار خانم پریسا کاظمی (خزائیان) که جناب ذکاوت در جوابیه آقای مدیرکل نام شان را ذکر کرده اند
   و آقا وحید محمدی تبار نازنین
   با سلام خدمت هر سه شما عزیزان
   این حقیر به دلیل نسبت نزدیک و آشنایی طولانی با واسطه و بی واسطه با هر سه شما عزیزان سوالی برایم پیش آمده است؟
   بطور حتم روایت هر دو سوی ماجرا نمی تواند درست و کامل باشد و یکی ناقض دیگری است.
   گرچه جناب محمدی تبار فرموده اند: ” در مورد صحت و سقم مطلب فوق، به حکم انصاف ، سخنی نمی گویم و آن را به وجدان پاک مدیر سایت و شاهد عینی ماجرا و همسفر بنده که اتفاقا از اهالی پرسابقه عرصه خبر و رسانه است( جناب آقای محمد پور فتح ) می سپارم. ”
   اما با همین واسپاری به وجدان منکر آن گشته اند و در کامنت ها هم شخصی با نام منصور نژاد از در تایید انکار ایشان درآمده اند.
   پس لطف کنید برای روشن شدن اذهان عمومی مخاطبین سایت با یک روبرویی ساده و حضوری در قالب مصاحبه مشخص فرمایید کجای کار کدام یک می لنگد؟
   سایت استان و خبرنگار راوی آن و حمایت مدیر مسوول محترم
   یا
   جناب مدیر کل و شاهد ایشان ( جناب آقای محمد پور فتح ) و راوی ذکر شده در کامنتها ( جناب منصور نژاد)؟
   به گمان این حقیر داستانی را که شروع کرده اید باید به سرانجام برسانید و در این ابهام نماند.
   یا اشتباه کرده اید یا طرف دیگر ماجرا دارد مغلطه می کند که هر دو سوی کار ناشایست است و طرف خاطی باید از مخاطبین و مردم پوزش بخواهد چرا که فضای رسانه محل چنین رفتارهای دوگانه و غیر شفافی نیست چه از سوی اهل رسانه باشد چه از طرف ارباب قدرت.
   با سپاس و پوزش فراوان برای تلخی لحن نوشته این حقیر.

 • محمدی تبار گفت:

  بنام خداوند قلم
  بسیار خرسندم که در استان ما رسانه ها و خبرنگرانی هستند که بر کار و رفتار مدیران و مسئولان نظارت و دقت دارند و آنها را به نقد و پاسخگویی می کشانند. این مایه نشاط و زمینه تعالی استان خواهد بود . تشکر می کنم از مدیر محترم سایت وزین استان که با ذکاوت خاص ! در انجام رسالت مطبوعاتی خویش به این موضوع پرداختند و در این ماه مبارک رمضان که فصل تزکیه روح و کنترل نفس است تلنگری به حقر وارد آوردند که بیشتر در رفتار و گفتار خود دقت نمایم.در مورد صحت و سقم مطلب فوق، به حکم انصاف ، سخنی نمی گویم و آن را به وجدان پاک مدیر سایت و شاهد عینی ماجرا و همسفر بنده که اتفاقا از اهالی پرسابقه عرصه خبر و رسانه است( جناب آقای محمد پور فتح ) می سپارم.
  من ، وحید محمدی تبار هستم نه بیشتر و نه کمتر و مدیر بودن و مسئولیت داشتن را جز خدمت به مردم و نظام ، مایه غرور و فخر ندانسته و هویت شخصی خودم را بهتر می پسندم تا صفت حقوقی خویش را
  که این القاب و عناوین نیز می گذرد و آنچه ماندار است رفتار و کردار ماست.
  همه اطرافیان ، دوستان ، فامیل و همکاران و کارمندان بنده خوب واقفند که چقدر به مدیر کلی و مسولیت خود دلبسته ام !
  من یک ساعت قلم زدن در رسانه ای آزاد و مستقل را بر سالها معاون استاندار بودن ترجیح میدهم چون خداوند به قلم سوگند خورده است و قلم مقدس است و نباید با حب ، بغض و مطامع دنیوی و منافع شخصی آلوده شود.

 • رسالت خبرنگاری گفت:

  درود بر رسانه های مدافع حقوق مردم
  درود بر سایتتان
  اگر حتی برادرتان خطا کرد اطلاع رسانی کنید

 • مه میترا گفت:

  چرا بخاطر مدیر و یا هرشخص دیگه ای از حقوق شخصی خودمون گذشت کنیم؟
  ایشون توی هر جایگاهی که باشن برای خدمت به مردم باید حس خود برتر بینی رو کنار بذارن. توی خبر گفته شده که هر5 نفر سرنشین ماشین اعتراض کردن و خبرنگار برای دفاع از حقوق همه این اقدام رو انجام داده، بهتره خودمون رو بخاطر کسانیکه با شعار خدمت به مردم درحال پایمال کردن شخصیت و حقوق مردم هستن، کوچیک نکنیم و اجازه بدیم این افراد درس عبرت بگیرن که صدقه سر همین مردم روی صندلی های مدریت و معاونت تکیه کردن.

 • ازافرادتازه به دوران رسیده این کارهابعید نیست من شخصا برای اینده استانمان نگران هستم بااین مدیران انتخابی حالا فکر کنیدیکی ازهمشهری هایمان مرد باشد یازن مراجعه کند به ایشان برای کاری ازاو چه درخواستی می کند

 • امیر گفت:

  با درود خدمت همه عزیزان .چه متعصبان به جناب محمدی تبار چه مخالفان جناهی ایشان,اولا سایت استان کار غیره اخلاقی نکرده لازم است جهت جلوگیری از اینگونه اخلاقیات نا بخردانه چنین رفتارهارا ولو برای ترس دیگران از چنین عملی هم که شده رسانه ای کند. ضمن آنکه در کامنت قبلیم از نحوه غیره معقول خبر معترض بودم ولی آن دسته از عزیزانی که از انتشار خبر به نحوی ناراضی به نظر میرسند عرض کنم رودرواسی بیش از حد ما مردم با مسولین نتیجه اش این است که در روند پیشرفت استانمان مشکل داریم وگرنه ما کم از استانهای همجوار نداریم که آنها مدام در حال پیشرفتند ولی ما متاسفانه پس رفت داریم نمونه های کار زیاد است ولی یک مثال بزنم ساختار شهری مرکز استان را ببینید جوری شده ومیشود که شاید در آینده نه چندان دور حتی یک فلکه هم در شهر یاسوج نداشته باشیم ,شاهد هستید ومی بینید که بعضی از این فلکه ها را مسدود وبعضی را کم کم کوچک میکنند تا کلا حذف شوند ودر جهان مثال همه شویم (مرکز استانی را نام ببرید که فاقد فلکه باشد)پس بیایید با انتقاد منسفا نه از مسولینمان بخواهیم بخواهیم بخواهیم تا پیشرفت کنیم./بعضی مواقع ترس بهترین پرده برای حفظ آبروست پس لازم است بعضی ها را بترسانیم به جای آنکه برهانیم

 • ناشناس گفت:

  تسمه برای خودروی پیکاب بوده نه سواری

 • یاسوجی گفت:

  بهترین شخصیتهای علمی یاسوج را کنار میگذارند ، افراد زبده نخبه و کار کشته را کنار میگذارند انوقت کسانی را به مقامات عالی استان منصوب می کنند که توان و تجربه کافی برای کارشان را ندارند و از همه مهمتر میخواهند از عنوانشان خود را بالا بکشند. آقای محمدی تبار اگر چه برای اصلاحات زحمت کشیدند و تاوان دادند اما یادشان نرود که در مقام انسانیت با دیگران برابر و دلیلی ندارد تحت عنوان خاص مردم را آزار بدهند. سرآغاز نابودی اصلاحات و اعتدال از چنین جاهایی شروع میشود. 1- حذف اندیشمندان و مدیران مجرب و توانا به بهانه سیاسی
  2-برکشیدن افراد ضعیف

 • یاسوج گفت:

  آخ و بخت همه ما! !!!!!!!!!!!!!!!چه کسی باید جواب این کارهای این بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه کسی باید پاسخگو باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ چراچرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • دوست گفت:

  سلام اقای ارام بی شک اگه اقای مدیر صحبتی داشته که باعث رنجش دیگران شده کاری است درخورنکوهش ولی این کارخبرنگار مصداق بارز سواسنفاده ازجایگاه وابزار اطلاع رسانی است که درهیچ رسانه دیگری اتفاق نمی افتد کما اینکه خبرنگاران رسانه های جمعی بارها درمسیررفت وامد وادارات بابگومگوهای شخصی روبرو میشوند ولی انرا بنفع خود به رسانه نمیکشانند لطفا این مطلب رابردارید وباابروی دیگران بازی نکنید

  +توضیح مدیرمسوول: انتشار این خبر توسط من و با گزارش یکی از خبرنگاران سایت استان انجام شده و در جریان کامل صحت ماجرا هستم تنها در صورت عذرخواهی از حاضرین در خودرو و مردم این خبر از روی سایت برداشته خواهد شد.

  • ناشناس گفت:

   به فرض صحت هم کارغیرحرفه ای وبدورازاخلاق رسانه است استان ماهمه چیزش به همه چیزش میاد رسانه هاش هم درکارگروکشی شخصی هستند.

   +توضیح مدیرمسوول: بجای تخریب رسانه بهتر نیست از ایشان بخواهید با احترام به مردم از برخورد غیر مودبانه ای که یک مدیر استانداری با هم استانی هایش داشت عذرخواهی کنند.
   در نگاه مجموعه سایت استان برخلاف دیدگاه این مدیر استانی، مردم استان همه با هم برابر هستند و به هیچ وجه این خبر بدون جلب رضایت یا عذرخواهی از مردم برداشته نمی شود.
   بجای زبان تهدید و تخریب از زبان پاسخگویی و مسوولیت پذیری در مقابل انتقادات استفاده کنید.

 • يوسفي گفت:

  با سلام گاهی دیده میشود در جهت فریب افکار عمومی و با بزرگ نمایی بعضی موارد اقدام به چاپ مطالب مشکوک می نمایید که امیدواریم رسالت خبری خود را بیاد آورید و خبری را منتشر کنید که اولا ارزش خبری داشته باشد و ثانیا چیزی بر افکار و داناییهای مردم و خوانندگان اضافه نمایید . اگر هدف شما تخریب نیست و قصد امر به معروف دارید آن موقع نیز شرایط متفاوت است یا شاید شما نیز حکم امرین به معروف دارید که ما خبر نداریم . باشد که به خوانندگان احترام بگذارید.

  +توضیح مدیرمسوول: بجای تخریب رسانه بهتر نیست از ایشان بخواهید با احترام به مردم از برخورد غیر مودبانه ای که یک مدیر استانداری با هم استانی هایش داشت عذرخواهی کنند.
  در نگاه مجموعه سایت استان برخلاف دیدگاه این مدیر استانی، مردم استان همه با هم برابر هستند و به هیچ وجه این خبر بدون جلب رضایت یا عذرخواهی از مردم برداشته نمی شود.
  بجای زبان تهدید و تخریب از زبان پاسخگویی و مسوولیت پذیری در مقابل انتقادات استفاده کنید.

 • ناشناس گفت:

  تا جایی که من اقای محمدی تبار را میشناسم انسان مودب وبانزاکتی هستند. احتمالا در این مساله و گزارش حب و بغض شخصی وجود دارد.
  من با اقای محمدی تبار در دانشگاه یاسوج همدانشگاهی بودم

  +توضیح مدیرمسوول: انتظار داریم با ادب و نزاکتی که از ایشان سراغ دارید بجای تهدید و دستور به رسانه با احترام به مردم و مخاطبین توضیحاتشان را بابت این ماجرا منتشر کنیم. شاید اگر پشیمان باشند در صورت بخشش حاضرین در خودرو این خبر بایگانی شود.

 • امیر گفت:

  سلام خدمت نویسنده محترم.از اینکه متاسفانه متاسفانه متاسفانه مدیران ما از جایگاه شغلی خود نهایت سوء استفاده را میکنند هیچ شک وتردیدی وجود ندارد,ولی این هم دلیل بر آن نمی شود که گاهآ ما مطالبی را عنوان کنیم که عدم پذیرش عقلانی موضوع بجای آنکه انتقادی بر افراد فوق باشد بیشتر ذهن را به طرفی معطوف نماید که مخاطب بجای قبول واقعیت از عادات بد وزشت بعضی از این مسولان بی اطلاع بمانند.مثلا اینکه شما نقل قول کردید که فاصله یاسوج تا مقصد را راننده با سرعت 130کیلومتر ودر 1.5ساعت طی نمود در صورتیکه این مسیر خود حدود 120کیلومتر هست وچنانچه راننده با این سرعت رانندگی میکرد بعد از 1.5 ساعت میبایست نزدیکیهای دوراهی باشت باشد پس یا سرعتش اینقدر نبوده یا بااین فاصله زمانی که شما فرموده اید به مقصد نرسیده.ویا اینکه فرمودهاید نزدیک به 20بار تماس گرفته شده که این هم با عقل جور در نمی آید که شخصی در این فاصله زمانی 20بار تماس گرفته باشد بتا بر این بجای آنکه این انتقاد به معاون استاندار وارد شود بر عکس در ذهن مخاطب این شبهه بوجود می آید که خدای ناکرده با ایشان مشکل شخصی داشته اید و می خواهید با بزرگنمایی قضیه ایشان را تخریب کنید.در هر حال امید وارم که مسولین ما با توجه به در نظر گرفت اینکه اعتبار شغلیشان تاریخ مصرف دارد نهایت انسانیت را به خرج دهند تا اعتبار شغلیشان از اعتبار شخصیتیشان نکاهد.

  +توضیح مدیرمسوول: این خبر براساس گفته های نقل شده از آقای محمدی تبار و مشاهدات خبرنگار و حاضرین در خودرو تنظیم شده و براساس گفته های ایشان برای مدت نیم ساعت در وقت اذان برای نماز و افطار ماشین توقف کرد که همین مساله باعث تاخیر و ناراحتی جناب مدیر شد.
  سرنشینان خوردو یک روحانی به نام حاج آقا امیدوار، یک معلم ، پرستاری از بیمارستان امام سجاد و خبرنگار سایت استان بودند که صحت گفته های نقل شده در این متن را تایید می کنند.
  اعلام میشود سایت استان مطلقا هیچ نسبت یا ارتباط خوب یا بد با احدی از مدیران ندارد که بخواهد با غرض ورزی یا جانبداری خبرهایشان را تنظیم کند.
  تخریب یا بزرگنمایی برای مجموعه ای می تواند صادق باشد که سودی از این کار ببرند و سایت استان نسبتی با ادارات دولتی ندارد و سود خود را تنها در اطلاع رسانی بی طرفانه می بیند.

 • ملوسک گفت:

  اگر این واقعه صحت داشته باشه باید به حال خودمان و این استانمان و جامعه مان هزاران بار افسوس بخوریم.
  آخه معاون استاندار که اظهار نظر میکنی در مورد ماهواره و فرهنگ
  اول همین فرهنگ خودت رو اصلاح کن برادر من!
  تو مگه کی هستی که میگی با معاون استاندار طرف هستی. فکر کنم از این فیلمای کره ای زیاد نیگا میکنی که تا هر چی میشه میگه به چه جرأتی با من اینطوری حرف میزنی.
  عزیز من تو توی توهم هستی. حق نداری در هر جایگاهی که هستی ولو اینکه عالی ترین مقام مملکت باشی که نیستی و یه مقام دون پایه بیش نیستی به مردم این مملکت توهین کنی.
  جایگاه خودت رو بشناس و اون رو به رخ این و اون نکش عزیز دل برادر.
  قدر و قیمت انسان ها به تقوای اوناست نه به جایگاهشون.
  تو اگر توی این مملکت قاضی بودی همه رو اعدام میکردی فکر کنم. درسته؟

 • قانون گفت:

  باید به شما بگویم
  که اینجاست که اصلاح طلبی با اصول گرایی تفاوتی ندارد
  در بازی حزب و گروه هم چنان مردم اند که اهمیت ندارند
  باید از آقای استاندار پرسید که معاون شما فردی به شدت بی ادب و گستاخ است نمونه های زیادی وجود دارد که ایشان با افراد با بی حرمتی صحبت می کند

 • یاسوج گفت:

  باید اقای تاجگردون جواب بدهند.البته ایشان هم تقصیری ندارند چون توی استان ما این قانون سیاسته.با همه جا فرق میکنه.اینجا کهگیلویه و بویر احمد است.

 • ارسلان گفت:

  راس میگه بنده خدا…یه جورایی معاون استانداره.تازه حالا که تسمه به ماشینش نخورد باید میرفتن دوباره براش تسمه می گرفتن…مگه نشنیدی میگن…لاجرم هرکس که بالاتر نشست .استخوانش سخت تر خواهد شکست…

 • ehsan گفت:

  اینارو باید استاندار بخونه تا از این به بعد ادمای با….. رو انتخاب کنه. اما شاید استاندار خودش هم …. باشه چون تا حالا تسمه پروانه تو جاده پاره نکرده ما برخوردشو بفهمیم. ای کاش خبرنگارتون ازش فیلم میگرفت.

  • ...... گفت:

   احسنت خوب گفتی
   باید دید خود استاندار در شرایط مشابه چطور عمل میکند

پربازديد